Arkadaşlar konunun açılma açılma sebebi bu bir filimmi yoksa klippi olduğunu öğrenmekti.4 sayfa yazmışız ama hala ortada bi sonuç yok :mrgreen: :roll: :oops: .klip çok güzel ve bunun bir filim olduğunu düşündük ve okanla beraber onu arıyoruz.

madeesr demiş ki:
Arkadaşlar konunun açılma açılma sebebi bu bir filimmi yoksa klippi olduğunu öğrenmekti.4 sayfa yazmışız ama hala ortada bi sonuç yok :mrgreen: :roll: :oops: .klip çok güzel ve bunun bir filim olduğunu düşündük ve okanla beraber onu arıyoruz.
film olmadığını sadece klip olduğunu söyledim olmayan şeyi aramakta ısrarlıysan buyur ara keyfin bilir:wink1: unutmadan uzakdoğu sinemasıyla çok ilgiliyim öyle bir film olsa kesin bilirdim :wink1:

Deepb7ue demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
hacım eline saglıkta türkcesini de koysaydın :mrgreen: :twisted:
türkçesi biraz kötü oluyor kelimeler anlamlarını yitiriyor :)

DarkGirl demiş ki:
Film değil o japonların yaptığı bi klip... Onun Türkçe versiyonunu yapmışlar bizimkiler :) Orjinal klibinide izledim ama bişey anlamadım söylediklerinden :santa:
Japon değil Korelilerin klibi..Bu arada çoğu kişi şarkının adını kiss sanıyor Kiss grubun adı şarkının adı Because i am a girl , bu grup bi kaç sene önceye kadar korede çok popüler bir gruptu ama şuan popüleritelerini yitirdiler.
Hacım Yanlıs anlama Merak Ettim Sen Koredeki Müzik sektörün nerden biliyorsun piyasayı Felan :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi de bunu izleyen birisi çıktı sitemizde :P

hoş bana sorarsanızda bu bir klip ama ümit işte ya filmse :twisted: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
iyi de bunu izleyen birisi çıktı sitemizde :P

hoş bana sorarsanızda bu bir klip ama ümit işte ya filmse :twisted: :mrgreen:
gscihan : takıldığım bi kaç site var uzakdoğu sineması müzikleri ve kültürleriyle ilgili :wink1:

extra : eminim bu kliple ilgisi olmayan bir uzakdoğu filmi izlemiştir...zaten kişiler ve olayların çoğu birbirini andırıyor.

arkadaşlar ben yeni katıldım sitenize site cok güzelmiş bana bu siteyi OneEyedJack tanıttı ve gercektende güzelmiş umarım sizilerle iyi anlaşırız... hepinizi seviyorum canım arkadaşlarım :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lady demiş ki:
arkadaşlar ben yeni katıldım sitenize site cok güzelmiş bana bu siteyi OneEyedJack tanıttı ve gercektende güzelmiş umarım sizilerle iyi anlaşırız... hepinizi seviyorum canım arkadaşlarım :D
aramıza hoşgeldin umarım sürekliliğini sağlayabiliriz :wink1:

Jigsaw

Aileden
Bu orjinali değil müzikle güzelim klip rezil edilmiş.

Orjinali Japonca bir şarkının klibi. Youtube'da rastlarsam veririm hacım. Ama bir filmden değil.

lady demiş ki:
Hoşgeldin o zaman. ?!!!!!!...

Jigsaw

Aileden
lastturk_ demiş ki:
lady demiş ki:
İlk ben hoş geldin demiştim çıkmadı. Yaş kaç Lady? Nerde oturuyosun? Ben 23, İst. Hobilerim ya da konuşuruz msnimi pm attım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
lastturk_ demiş ki:
lady demiş ki:
İlk ben hoş geldin demiştim çıkmadı. Yaş kaç Lady? Nerde oturuyosun? Ben 23, İst. Hobilerim ya da konuşuruz msnimi pm attım.
puhahahahaa tospa yaaa :twisted: :mrgreen:

Yukarı Alt