Diyelim ki Downhang potcu dededen 40 Lv. 'da Galatasaray'ın müzesindeki kupaları toplama görevini aldım. Ben bu görevi değil de fenere atılan 7 golün toplarını tamamlamak istiyorum. Bu iki görev de potcu dededen alınıyor. Müzedeki kupaları saymadan fenere atılan 7 golün toplarını tamamlayabilir miyim ? Yani bir görevi yapmadan aynı NPC 'den farklı bir görev alabilir miyim ?

Teşekkürler...

Mr. ProfessoR demiş ki:
Diyelim ki Downhang potcu dededen 40 Lv. 'da Galatasaray'ın müzesindeki kupaları toplama görevini aldım. Ben bu görevi değil de fenere atılan 7 golün toplarını tamamlamak istiyorum. Bu iki görev de potcu dededen alınıyor. Müzedeki kupaları saymadan fenere atılan 7 golün toplarını tamamlayabilir miyim ? Yani bir görevi yapmadan aynı NPC 'den farklı bir görev alabilir miyim ?

Teşekkürler...
wowowowowoowowwww suppo olmuş..

Sen bu 7 deni attığınız gölün kanıtını göstersene bana Exclamation Exclamation Exclamation

_DeaDSouL_ demiş ki:
Sen bu 7 deni attığınız gölün kanıtını göstersene bana Exclamation Exclamation Exclamation
Ahuhahaha hâlâ daha kanıt arıyorsunuz ya ne diyeyim ben size...

Dünya biliyor ve bu dünyaya sizde dahilsiniz ama siz bilmek İSTEMİYORSUNUZ.

bence sen 6 kasımdaki gol atan oyuncuların formalarını toplamalısın 6m exp werio extraokk extraokk headbang2ft9 headbang2ft9

ilkay_gfb demiş ki:
bence sen 6 kasımdaki gol atan oyuncuların formalarını toplamalısın 6m exp werio extraokk extraokk headbang2ft9 headbang2ft9
7 > 6

extraokk extraokk extraokk headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

6m değil 6 milyar veriyo

N.K.F.V.A.S silersen sevinirim bu kadar hakarete gerek yok bi yere kadar

Mr. ProfessoR demiş ki:
ilkay_gfb demiş ki:
7 > 6

ağa bana o maçın tarihini yazarmsn ve türkiye liginin ne zaman basladığı tarihini Question Idea

ilkay_gfb demiş ki:
Mr. ProfessoR demiş ki:
ilkay_gfb demiş ki:
7 > 6

ağa bana o maçın tarihini yazarmsn ve türkiye liginin ne zaman basladığı tarihini Question Idea
+1907

ilkay_gfb demiş ki:
Mr. ProfessoR demiş ki:
ilkay_gfb demiş ki:
7 > 6

Tarihin eski olması daha şanlı olduğunu gösterir. kahvekeyfi

Ayrıca N.K.F.V.A.S 'ı hakaret olarak algılamayın. o "Neden kel fırladı ve ayakkabısını sildi" demek.

garibanlar yıllardır yanan kuyruklarının acısını kurtuluş savaşından önce yaptıkları maçta attıkları göllerle kapatmaya çalışıyorlar yaşın kaç kaç yıldır kadıköyde galipsiniz....görevleri yapmak için önce kadıköyden sağlam bir kervan kaldırman gerekiyor tabi o yürek varsa... :lolmuch: headbang2ft9 headbang2ft9

alpay29 demiş ki:
garibanlar yıllardır yanan kuyruklarının acısını kurtuluş savaşından önce yaptıkları maçta attıkları göllerle kapatmaya çalışıyorlar yaşın kaç kaç yıldır kadıköyde galipsiniz....görevleri yapmak için önce kadıköyden sağlam bir kervan kaldırman gerekiyor tabi o yürek varsa... :lolmuch: headbang2ft9 headbang2ft9
+1907 orda 12.ADAM die bi thief war ordan geçebileceğinizi sanmıyom

alpay29 demiş ki:
+1907 :mrgreen:

N.K.F.V.A.S ne demk olduğunu biliyoz işinize gelmeyince çevirmeyin saygıdır sadece keyif sizin bi imzaya editlik işi var

bu N.K.F.V.A.S ne demektir arkadaşlar bi kaç yerde daha gördüm modlar silmelerini istediler tam anlamı nedir bunun bi söyleseniz bizde öğrensek

Allah aşkına doğru söyleyin, hangi takım Dünyada duyulmuş, daha çok başarısı var ?

6-0 değiL 60-0 hatta 600-0 da fener yense Galatasaray dünyada tanınmış en iyi Türk takımı. Yalan mı ? Değil .

Ayrıca N.K.F.V.A.S sizin anladığınız anlamda değil benim aklımda başka bişi var da o bakımdan yazdım.

- Resim Silinmiş.

yerim dünyada duyulmasını işte gerçekler... kıvırma.... :lolmuch: (ayrıca bu sene yaptığımız reklamı dünya duydu siz 6 saraylılar duymadınız)...yukarıya bak başını ellerinin arasına al düşün ....devamı gelecek bütün belgeler birazdan burada....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt