1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Görevini ben yapıyorum

1. TurKKillS

TurKKillS Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği.
    Emre Belözoğlu, hakemin 'Sakin ol' uyarısı üzerine de patladı.

Kendisine faul yapan Mahmut'a 'Bunun hesabını vereceksin' diyerek işaret parmağını sallayan Emre Belözoğlu, hakem Fırat Aydınus'un 'Sakin ol' uyarısı üzerine de patladı.

Bucalı Musa Aydın'ın 'Emre'yi herkes tanıyor. Sahada nasıl çirkeflik yaptığını bilmeyen yok' suçlamalarına maruz kalan Emre Belözoğlu, dün de İstanbul BŞB'li Mahmut ile sorun yaşadı. Mahmut, Emre'ye arkadan kasti faul yaptı. Yerde kalan F.Bahçeli futbolcu bu harekete çok sinirlendi; ayağa kalktıktan sonra işaret parmağını sallayıp Mahmut'a 'Aklını başına al. Bunun hesabını vereceksin' dedi.

Karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus, Emre'yi uyarmak istedi ve sakin olmasını söyledi. Tecrübeli futbolcu, faul kararı vermek yerine kendisini uyaran FIFA hakemine de 'Senin görevini ben yapıyorum' diyerek sert çıktı.
    Fenerbahçeli futbolcular her maçtan sonra tribünlere gidip, 'Fener gol gol gol, şampiyonluk geliyor' diye tezahürat yapıyor. Emre dün bu sevinç gösterilerine de katılmayıp koşarak doğruca soyunma odasına gitti.

2. Hayta35

Hayta35 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ondan sonra türk futbolu neden ilerlemıyor ^^ arkadas maç bu tabi faul olur adam sana faul yaptı diye mafyamı kesılceksın dısarda görüşcez senınle bekle lan tarzında .d çok saçma bişey emre'den zaten nefret ederım summer7: