ben de görev yöneticisi açılıo ama altta bireden bissürü oluo sonrada hpsi kapanıyor.bilgisiayar iyicene gitti ,kaspersky wradı2 gunu kalmıştı onu sildim bitdefender 2008'i indirdim oda adam gibi çalışmadı

Gerçekten sağol ya böyle olunca ben format atıyorum direk. Artık atmaya gerek yok. 8)

invaders

Bilgiliyim
CehenneT demiş ki:
xfu5ah.jpg

Aynı Hata Hala Devam Ediyor..

Regedit yazdıgım Zamandada Ona Benze Bir Hata Veriyor Benze Değil Hatta Aynı Hata Bendemi Bişey var Pcdemi Anlmadım Yardımcı Olursanız Sevinirim..

288pdfs.jpg
bended aynı sorun var pc vista oldugu için olabilirmi diyorum ama bi alakası yok
nası düzelticem yardım edin lütfen şu ecsro yüzünden oldu :!!&%&! :!!&%&!

invaders

Bilgiliyim
bide bu ecsro yu yükledikten sorna nod 32 hep virüs bulmaya başladı pc nin kendi dosylarında bile buda ecsro dan mı kaynaklanıyo

invaders

Bilgiliyim
bide bu ecsro yu yükledikten sorna nod 32 hep virüs bulmaya başladı pc nin kendi dosylarında bile buda ecsro dan mı kaynaklanıyo

kardeş benim pc de görev yöneticisi bu dediğin yöntemle aktif hala gelior ama 5-7 sani arasında yine açılmıyor çözümü neo labilir lütfen sölermisiniz acill

bunu öğrendiğim iyi oldu kanky. staj defterime yazacak konu arıyordum :))

ben bisey sorabilir miyim benim masaustunde hic bir kisayol calismiyo ctr alt delete fln fakat bastigimda boyle bir sorun gelmiyo sanki kisayollar iptal edilmis gibi ne yapmaliyim
Bu arada calistira taskmgr.exe yazinca geliyor gorev yoneticisi

Yukarı Alt