Google/Trends'de extraloob Aranma Tablosu !

- Resim Silinmiş.​

- Resim Silinmiş.​

Google Trendsin amacı tüm dünya ülkelerinin google üzerinden hangi kelimeleri,hangi siteleri vsvs hangi ülke ve hangi şehirin daha çok aradığını gösteren bir uygulamadır.Google Trends de extraloob kelimesini aratırsanız sonuçları oradan görebilirsiniz.Bu sonuçlarda en çok extraloob sitesi aranan şehir izmit çıkıyor.Çok şaşırdım beklemezdim.İstanbul veya İzmir çıkar diye tahmin ettim ama tutmadı.Bunun gibi herhangi bir kelimeyide aratabilirsiniz.Örneğin sexy girls.

Adres: http://www.google.com/trends

Saygılarımla,​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bende Seks Kelimesini Arastırdım
1. Turkey

2. Indonesia

3. Malaysia

Şehirlerden:

1. Erzurum, Turkey

2. Diyarbakir, Turkey

3. Samsun, Turkey

Seks Türkçe bir kelime olduğundan Türkiye'nin birinci çıkması çok normal.Bu arada aklıma gelen 3,4 şeyi yazdım hepsinde Erzurum ilk sıralarda.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
izmit demek istanbul demek zati :P

bu google'ın yaptıkları bence yalan dolan hiçbir istatistik gerçekçi değil bunlarda.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
By_DaDaS demiş ki:
Macrocheck demiş ki:
Eğer ilk 2 doğu şehriyse bununla dalga geçmek değil buna üzülmemiz gerekli.

Neden ki ?
Demek ki oradaki insanlar eğitimsiz korunma yöntemlerinden haberleri yok ya da dogmalarına aykırı olarak görüyorlar bu yüzden seks yapmak yerine google'dan arıyorlar :wink1:

Macrocheck demiş ki:
By_DaDaS demiş ki:
Macrocheck demiş ki:
Eğer ilk 2 doğu şehriyse bununla dalga geçmek değil buna üzülmemiz gerekli.

Neden ki ?
Demek ki oradaki insanlar eğitimsiz korunma yöntemlerinden haberleri yok ya da dogmalarına aykırı olarak görüyorlar bu yüzden seks yapmak yerine google'dan arıyorlar :wink1:
google kullanan birinin sence korunmadan haberi olmaması diye bi durum olsa sence %5 in üstüne çıkabilirmi
kısaca: google kullanıyosa korunmadanda haberi vardır

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
CASTIEL demiş ki:
Macrocheck demiş ki:
By_DaDaS demiş ki:
google kullanan birinin sence korunmadan haberi olmaması diye bi durum olsa sence %5 in üstüne çıkabilirmi
kısaca: google kullanıyosa korunmadanda haberi vardır
O zaman daha kötü ya bilmesine rağmen kullanmıyorsa toplumsal dogmalarına aykırı demek.

satan diye arattım ve türkiye birinci oldu nasıl saçma bişey bu yaa şimdi en çok satanizm e merakı olan ülke türkiyemi fazlasıyla saçma

Macrocheck demiş ki:
CASTIEL demiş ki:
satan diye arattım ve türkiye birinci oldu nasıl saçma bişey bu yaa şimdi en çok satanizm e merakı olan ülke türkiyemi fazlasıyla saçma
çok satan oyun, çok satan kitap gibi şeyler de var. Satanism diye yazınca çıkmadığına göre demek ki Türkçe'nin azizliği.
galiba
bide öbür dediğine katılıyorum

Yukarı Alt