Çin'de bir üniversitede, dersten başını kaldıramadıkları için "gönül işlerinde" başarısız olan üniversite öğrencileri için "gönül çelme" dersleri başlatıldı.

İtalyan haber ajansı Adnkronos’ta çıkan habere göre, ülkenin güneyindeki Guangzhou Üniversitesinden bazı öğretim üyeleri, ikili ilişkilerde başarısız olduklarını gözlemledikleri öğrencileri için kollarını sıvadı.

Bu öğrencilerin başarılı birer "gönül çelen" olabilmeleri için bir "master programı" hazırlayan öğretim üyeleri, derslere katılımın oldukça fazla olduğunu belirtti.

İki hafta boyunca günde üç saat ders gören öğrencilere nasıl sohbete gireceklerinden randevu kopartma metotlarına kadar birçok konuda bilgi verilirken, öğrenciler gardıroplarının yenilenmesi için alışverişe de götürülüyor.

Öğrencilerinin yaşlarının 20 ile 35 arasında değiştiğini belirten öğretim üyeleri, derslerin herkese açık olduğunu bildirdi.

ben de istiyoruum :mrgreen:

yanlış anlama bro ama hamma çok konun var teknolojide sıf senin konun yanlıs bisey söylediysem kbakma yani o konununmu moderatorusun ?

Yukarı Alt