Bugün ödemelerini yaptığım servera 5 adet gm arıyorum.

Yönetim sistemimiz rütbe hesabı olacak. Terfi edebilir üst olabilir, astlara komuta verebilirsiniz.

Şartlar;

Oyuncular ile yüz göz KESİNLİKLE OLUNMAYACAK !

/inv Dolaşılacak

Gerektiği yerde yardım edilecek.

Oyuncuların huzuru kaçırılmayacak.

Düzenli reklam yapabilecek.

Belirli event saatlerin görevi dışına çıkmadan ve saati kaçırmadan event yapabilecek olgun arkadaşlarımızı arıyoruz...

Serverımızın 2 aylığı peşin ödenmiştir. Gelelim gm olursanız kazancınız ne olacak ?

Her ay yapılacak oylama sonucu en iyi yönetici seçilen gm e 50 TL + Bir üst rütbe + Sürpriz hediye...

Rütbeler ne mi ? Buyrun bakalım...

Kabul edilen GM adaylar oyuna;

[TGM] Olarak başlarlar yani Trailer Game Master bir diğer deyimi ile Deneme GM

Görevlini hakkıyla yerine getiren GM adaylar bir üst rütbeye çıkacak ve ödülleri verilecektir.

Rütbeler Sırasıyla;

[TGM] (Trailer Game Master), [GM] (Game Master), [BGM] Big Game Master ve Son rütbe [PGM] Perfect Game Master.

[TL]= Takım lideri oyunun sahibidir. Yetkileri sınırsızdır.
[PGM]= Takım liderinin bir altıdır. Takım lideri hariç bütün rütbelerde ki yöneticilere TL yokken komuta verebilir.
[BGM]= Astlarına komut vermesi için TL den onay alması gerekir. TL ve PGM den komuta alır.
[GM]= Alt rütbesi olan Tralier Game Masterlara işlerini nasıl yapacaklarını öğretmekle mükelleftirler. Astlarına komuta veremez. Üstlerinden komuta alırlar.
[TGM]= GM adayıdır. Herhangi bir alt rütbesi yoktur. GM hariç bütün üstlerinden komuta alabilir.

ARANAN ÖZELLİKLER;

Oyuna günde ne kadar zaman ayırabilirsiniz ?:

Varsa Tecrübeliriniz:

Oyuna ne katkıda bulunabilirsiniz ?:

Reklama ayıracağınız zaman ne kadardır ?:

Telefon numaranız(Yaşını büyük söyleyip kandırmaya çalışanlara karşı bir tedbir. 3. Şahışlarla paylaşılmayacaktır.):

Yukarı Alt