Sevgili okan hergün değişik değişik yeniliklerle sitenin kullanıcı kitlesini büyütüyorsun ve siteni güzelleştiriyorsun. Eyvallah güzelde yapıyorsun. Buraya kadar extrallob olarak süpersiniz.

Lakin iş ticarete gelince işler değişiyor bu alanda tecrübe eksikliği sorunu hemen göze çarpıyor. Ayrıca senin de çokk iyi bildiğin gibi sitenin alt yapısı ve kuruluş amacı bunu yapmana zaten müsait değil yani kendinle ters düşüyorsun.

Ayrıca son zamanlarda yaptığın en büyük hatalardan birisi "ekşi suratla bal satmaya kalmak" olayına yaklaşıyor. Çok asabi gördüm bugünlerde seni....

Benimki sadece bir eleştiri. Kullandığım bir sitenin de yanlış yönlerini belirtmekte yadsınmaması gereken bir durumdur.

Son cümleyi; okuduğu cümleleri kıçından anlayıp "senin sonunu iyi görmüyorum, saygılı ol la!, banlanmak mı istiyorsun?) diye cevaplar yazmasınlar diye özellikle yazdım. Yazdığım cümlüler gayet saygılı ve eleştirel bunu kaldıramayacak olan zaten okumasın!!!!!

extraloob demiş ki:
kuzum şöyle düşün 500m goldun var, hadi sat paraya çevir abi şu paraya nakit olarak çevirdim de bakalım kaça çevireceksin, çeviremezsin cidden nakite asla çeviremezsin, ancak bir ürüne karşılık bir ton goldunu alırlar hele tr'de bunu da yapamazsın abi yaparım diyorsun söyle bizde öğrenelim gaiada 500m gold'u kim ne karşılığında çeviriyor.

:D :D
Bu mesajına karşılık olarakta T-Bot sitesini gösterebilirim. Tüm serverlere 1 Aylık Tbot 200M 'a 1 Haftalık ise 60-70 M gold karşılında verilmektedir.

Ayrıca Tbot sitesinde gold karşlığı silk alımıda tüm serverlerde şöyledir,
50silk=75M
100silk =150M
500silk=700M
1000silk =1250M

Fiyatların senin fiyatlarından düşük olmasının tek sebebi bence adamların işinin bu olması. Umarım söylediklerim yanlış anlaşılmaz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
desmond söylediklerinin her satırına katılıyorum biraz sert çıkışlarım olabilir ama şunu unutmamak lazım biz bunun ticaretini yapmıyoruz amacımız az da olsa imkanı olmayan kullanıcıya hizmet etmek bende isterim en ucuza biz satalım ama bizim amacımız bu değilki bilgi paylaşmak amaç bu bağlamda bir de şunu unutmamak lazım ben 300m gold = 100silk diyorum a serverında gelen goldu b serverına yabancı sitelerde çevireceğim 300m bana 180m bilemedin 200m olarak geri dönecek ayrıca benim cebimden para çıkacak ürünü satın alırken yani şöyle düşün para ver ama para kazanma bu yüzden çıkışlarım sert daha dikkatli olacağım teşekkürler desmond :muck:

Okan abi fiyatların cok ucuk olmus...Böyle bi fiyat gelecegini kesinlikle tahmin etmiyordum öteki sitelerle aynı fiyatlandırma olur hatta belki kampanya baslatır artık komple exl ye döneriz diyodum ama tahminlerim dogru cıkmadı :? :| İsmini vermeyim simdi reklama girer,bir sitede 100 silk i 110m e alıyorum :arrow: :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla iyi alıyorsunuz oralardan devam edin ben o kadar ucuza veremem :D

hayırlı olsun
iyi iş çıkarıyosunuz.

bende ei müşteri olur du ama fiyatlar fazla geldi..

extraloob demiş ki:
efesanı geç sahtekarlar ve dolandırıcılar goldları yok bir kere hadi bana hemen 10b gold versinler göreyim.

gamebayi ise yapıyormu bilmiyorum hemen soralım canlı destekte bakalım ne cevap alacağız.

siz nakit 10b gold verebilicekmisini :thumbsup: http://www.thepowerlevel.com den almamak koşulu ile =) kendi elinizde stok :oops: sahtekarlık konusunda bir yamuklarını görmedim sorun olmadı fiyatlarda uygun =) 100 silk için 300m verebilicek bir babayiğit tanmıyorum bu sitede eminim yönetim kadrosundanda böyle bir durum olsa bu fiyat a almıcaklarından :popcorn: neyse siz teklif sunuyorsunuz beğenen alır beğenmeyen almaz zorla değilya :curtain: hayırlı satışlar :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10b nedir yahu bize reklam veren her firmada var hele ki yabancıları hiç söylemiyorum 100b çıkartıyor adamlar şaka gibi ne diyorsun kuzum, neyse doğru söze ne hacet satışlar devam etmektedir bu ürünlerimizin bizde ki fiyatları budur :D

extraloob demiş ki:
10b nedir yahu bize reklam veren her firmada var hele ki yabancıları hiç söylemiyorum 100b çıkartıyor adamlar şaka gibi ne diyorsun kuzum, neyse doğru söze ne hacet satışlar devam etmektedir bu ürünlerimizin bizde ki fiyatları budur :D

hayırlsı olsun sizin için :coffee:

ps:ben firmalardan kast etmemiştim ama neyse site sizin :curtain: kolay gelsin hayırlı satışlar :rolleyes1:

bana Tibet serverınde 300 m gold verene ben 25 tl verırım valla yada 2 aylık s bot yukleye bılırım yada 200 sılk alırım

bana Tibet serverınde 300 m gold verene ben 25 tl verırım valla yada 2 aylık s bot yukleye bılırım yada 200 sılk alırım

biraz abartılmıs sanki :wink1:

plütoda 1 aylık isro bot alsam kaç gold öderim ?

Yukarı Alt