bugun ezik yan çara girdim biraz takılayım dedim. ortalıkta dolaşırken ufaktan kasarken sıkıldım taxıye girdim taxıde benle birlikte 8 kişi olduk neyse baktım taxide 3 tane kasan çar var 3üde 64 lvl, 57 lvl sonar kesiyolar birbiriyle alakası yok çarların biri biyerde biri biyerde biraz inceledim olayı partide kasan çarlar gold bot...!!! ben gibi ezik bir çocuk geldi taxı parasınıda aldı gitti. anladığım kadarı ile çocugun biri gold botları partiye almış kendi beleşten kasıldığı yetmiyor gibi birde taxi kurmuş üstüne para alıyor. böyle bir olay varmıdır varsa(ben gördüm var) nasıl olur nasıl yapılır bilen duyan gören bizi bilgilendirsin. ben biraz araştırdım, googlda aradığın bişeyi bulmak ne mümkün, bulamadım.......

ooooo olay boyleyse ben hergun 3 5 saat yan carı kasarım farmınıda tamamlarım belesten, para bile kazanırım belkide ögrendiğimiz iyi oldu sizde bilgilendirdiniz klavyeniz dert görmesin:))

2-3 tane adam kabul edıo eskıden ıtemlı kabul edıyodu hıc kımse bılmeden hatta posedıoda kı botun adı kık_ing di bunwangda 55 lvl sword az kastırmıştım oan onun sayesınde 4-5m kazandım

evet war ben genelde 7 tane bot alıyorum dc oluyorlar cunku ama pt yı exp auto ıtem free ayarlıcaksın

Yukarı Alt