ezik glavieden ne olur onu 20 30m verip alabilirsin (Server'a Göre Değişir)
Ps:2 gün önce bende goldbotta 42 lvl som+5 spear görmüştüm artık ucuz şeyler bunlar daha hızlı para kasmak için alıyorlardır

E0N

rank8
ama o lv de gereksiz :D +9 o hızlı kassa ne olur cok yavas kasıorlar zaten ama 1 özelliği var 1 mob a 5 kişi dalınca mob a tek atmış gibi oluor o yüzden gereksiz

McCappy demiş ki:
DevilMouse demiş ki:
yemin ederim goldbotta zeustayken 32 sosun +5 spear görmüştüm
Yemin niye ediyorsun anlamadım :think: :mrgreen:
'KoTS0W_KiLL' demiş ki:
ama o lv de gereksiz +9 o hızlı kassa ne olur cok yavas kasıorlar zaten ama 1 özelliği var 1 mob a 5 kişi dalınca mob a tek atmış gibi oluor o yüzden gereksiz
goldbot u yöneten kişinin görüşü bu sana göre gereksiz olabilir

sen hiç hayatında sosun +5 kullandın mı :S ben kullandım ama 1 lvl sosun +5 sword 8 lvl sosun +3 shield

DevilMouse demiş ki:
McCappy demiş ki:
DevilMouse demiş ki:
yemin ederim goldbotta zeustayken 32 sosun +5 spear görmüştüm
Yemin niye ediyorsun anlamadım :think: :mrgreen:
'KoTS0W_KiLL' demiş ki:
ama o lv de gereksiz +9 o hızlı kassa ne olur cok yavas kasıorlar zaten ama 1 özelliği var 1 mob a 5 kişi dalınca mob a tek atmış gibi oluor o yüzden gereksiz
goldbot u yöneten kişinin görüşü bu sana göre gereksiz olabilir

sen hiç hayatında sosun +5 kullandın mı :S ben kullandım ama 1 lvl sosun +5 sword 8 lvl sosun +3 shield
banamı dedin ?

Bence somlar felan kasarken düşüyodur kendileri felan +5 +7 felan basıyolardır :|

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
botlar çıkan elixir weapon veya sheild veya protector çıkınca şehirde gidip basıyorlar patlasada umurları değil :) goldbotlar böle dizayn edilmiş.ama şimdiden sonra goldbotlar tüm elixir weapon ve protectorlarını gerçek transfer çarına atıyorlar.www.thepowerlevel.com gördüğünüz gibi weapon ve protector elixirları satımına başladı.

Yukarı Alt