1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Gold Bot

1. GreedyOnline

GreedyOnline Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu joymax asında botları engelleyeblir gbotlarıda banlayabilir neymiş tespit ettkilerimizi banlıyoruz kimin gbot oldugu belli bunu oyunu oynamyı bilmeyen bir oyuncu bile tespit eder sehirler asdasdfgs diye bissürü char var bunlar gbot işte banlamıyolar ama işlerine gelio serverler dolu premıumsuz girilmio mesala botları engelmmek için npclere güvenlik kodu koyabilirler yada mesala mobsların içine özel mobslar koyucaklar bu mobslar kastıgınız mobsların aynısı ama ustunde bir işsaret olucak o mobsları kesenler pk olucak botlar bu mobsları ayıramaz eğer yanlışlıkla bir oyuncu keserse bu mobsları bu mobsu kestıgınde oyuncuya bir scroll gelecek o scrollu 15 dk içinde towndaki bir npcye verince pklıgı geçecik böle şeyler yapabilirler mesala

2. Titanyum-X

Titanyum-X Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boşuna fikir yürütmeye gerekyok. KSROyu takip edicen varsa düzgün bi gelişme bakcan dalgana yoksa gene bakcan dalgana =P Para Yoksa Yemekte Yok

3. *Underground

*Underground Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Joymax banlayabileceğini biliyor ancak kullanıcılarını premium almaya zorluyor.

4. _MaYBe1DaY_

_MaYBe1DaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adamlar kısa yoldan para kazanmanın yolunu biliyor
    hem gold bot engelleme rappelzde olduğu gibi atack yapmayan-atack yapılmayan mob koycaklar belli aralıklarla

5. emircanby

emircanby Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    npc lere güvenlik kodu koyma fikrine katılıorum yapabilirler ama o zamnda butun botlar şehirlerden
    cıkamıycak npc lerde hepsi takılıp kalck :mrgreen: ve buda bizim zararımıza olck şehre gidince pc takılıp kalıcak :mrgreen:

6. GreedyOnline

GreedyOnline Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bot olmasa daha güzel olur 100 level char 300 değil 1 milyar olur +8 + 9 silahlar satıyolar 800 m 1 bil normal oyun şartlarında bu parayı elde etmek imkansız botlar olmasa oyundaki itemlerin değeri düşer char fiyatları baya bi artar