merhaba arkadaşlar gold botları merak ediyorum.gold bot nedir bunları yöneten arkadaşlar neden acayip ismler koyuyorlar ve amaçları nedir bilen beni yadınlatırsa sevinirim

WeAre

Buralıyım
uzun zamandır sro oynamıyorum ama goldbotlar gold toplamak için kullanılır bazı siteler playerlere gold satarlar bu goldları toplamak için goldbot denilen botu kullanırlar acayip isim koyma sebebleri ise
binlerce char açıyorlar hepsine isim düşünecek zamanlar yok herhalde :lol:

LonelyLover arkadaşımızın dediğide dogrudur ben genede cevaplıyayım.Gold Bot gold satan kişi veya sitelerin gold toplamak için kurduğu charlardır.İsimleri ise o kadar cok char varki isim düşünmüyorlar zaten char işe yaramıyor amaç sadece gold toplamak :D Amaçlarıda dediğimiz gibi gold toplayarak sitelerde satmak bir nevi iş :D

LonelyLover demiş ki:
uzun zamandır sro oynamıyorum ama goldbotlar gold toplamak için kullanılır bazı siteler playerlere gold satarlar bu goldları toplamak için goldbot denilen botu kullanırlar acayip isim koyma sebebleri ise
binlerce char açıyorlar hepsine isim düşünecek zamanlar yok herhalde :lol:
çok teşekkürler :thumbsup:

BarbaroS demiş ki:
LonelyLover arkadaşımızın dediğide dogrudur ben genede cevaplıyayım.Gold Bot gold satan kişi veya sitelerin gold toplamak için kurduğu charlardır.İsimleri ise o kadar cok char varki isim düşünmüyorlar zaten char işe yaramıyor amaç sadece gold toplamak :D Amaçlarıda dediğimiz gibi gold toplayarak sitelerde satmak bir nevi iş :D[/qteşekkürler :thumbsup:

BarbaroS demiş ki:
LonelyLover arkadaşımızın dediğide dogrudur ben genede cevaplıyayım.Gold Bot gold satan kişi veya sitelerin gold toplamak için kurduğu charlardır.İsimleri ise o kadar cok char varki isim düşünmüyorlar zaten char işe yaramıyor amaç sadece gold toplamak :D Amaçlarıda dediğimiz gibi gold toplayarak sitelerde satmak bir nevi iş :D
bir önceki mesajda alıntı yaparken bir yeri silmiim kusura bakma teşekkürler :thumbsup:

Goldbotlar altın toplama amaçlı botlardır.Bu botlar goldları toplar sonra bu goldlar satılır.Neden isimleri sadasdsad gibidir??? Sen sasdece para toplayan bir bota özenle isim koyarmısın?:=)

Yukarı Alt