arkadaş lar bu gold botları merak ediyorum gold bot nedir.bunu yöneten oyuncular neden acayip isimler koyuyorlar,amaçları ney bilen söylerse sevinirim

Goldbot en hızlı ve seri kesebileceği moblarda para kasan sadece para level hiç önemli değil onlar için, O paralarlada millete satan bedava bot kullanan kişi, kişilerdir.

boo

rank8
konunun yeri burasi degilse neresi? milyonlarca abuk subuk konu var orda burda arada bi tpic secip de laf sokulmasina uyuz oluyorum.

benim de mrak ettigim sey hangi botu kullaniyo bunlar ? cunku oyle botlar kullaniyolar ki skillerini kendileri upluo sos duserse kendi giyiyor..kaliteli yani :)

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Pride demiş ki:
Bu konunun yeride burası değil diye düşünüyorum!
Burası iyi cunku sro ile ilgili sohbet bolumu en iyisi olur.Off topic te olabilirdi.

Ps: Gold bot surekli gold kasan bir karakter peki neden garip isimler acıyorlar : asdfjafda
Cunku belkı 10000 tane var. Anlamlı en fazla kaç isim bulabilirsin ?

DİKKAT: Bedava bot diyorsunuz ;
Peki gold botlara dikkat edin Sbot'tan bile hızlılar.Nuker olan gold botlar mob'a nuke sini atıyor.Nuke daha moba ulaşmadan gold u alıyor.Sbot bile bu kadar hızlı değil.Yani en iyi bot goldbotların kullandığı .Ancak piyasada boyle bir bot yok.Bizim Gelmiş geçmiş en hızlı kasan botumuz sbot iken Gold botlar yıllardır sbot tan bile hızlı .

boo demiş ki:
konunun yeri burasi degilse neresi? milyonlarca abuk subuk konu var orda burda arada bi tpic secip de laf sokulmasina uyuz oluyorum.

benim de mrak ettigim sey hangi botu kullaniyo bunlar ? cunku oyle botlar kullaniyolar ki skillerini kendileri upluo sos duserse kendi giyiyor..kaliteli yani :)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

benim bildigim gold bot diye bahsetiniz botlar beli baslı cin de kurulmus (ucuz internet ve elektirik masrafları nedeniyle ) sirketler ya kendi yazdıkları hook programlarıile kasıyolar yada İsrobotun clientless bi sürümü var onu kullanıyorlar (denedim ordan biliyom )cok hızlı gold pıck delay süreline 0 bile düsürsen DC vermiyor ama clientli botlarda veriyor cindeki sirketler direk satıs yapmıyor bazı sitelere satyor (yuklu miktarda 1000 m filan degil 1000tane filan 1000M)

Goldbot oyunda bulunani para kasan ve Joymaxla anlaşmalı olan botlardır. Bu botlar oyunu doldurduğundan Joymax para kazanmaktadır...

Yukarı Alt