1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Gold Alma

1. XipeHocter

XipeHocter Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    Arkadaşlar Ben Bu GKplayerdan Nasıl M Alıcam Hangi Hesaba Yatırcam Biras Yardımcı Olurmusunuz Lütfen

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    sitemize reklam veren iki firmadan birisi ile alsan ve hiçbir sorun yaşamasan çok daha iyi değilmi çekeceğin eziyete değmez hadi eziyet çekmedin bir sorun yaşarsan ne yapacaksın bence uğraşma reklamlarımıza tıkla gir sitelerine kolayca alıver.

3. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gk dan bı kere alayım dedım onay için bı suru ugrastırdılar bende lanet olsun golduna dedım deli ettiler benı baska sıteden aldım :lolmuch:

4. XipeHocter

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    Vaz Geçtim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch:

5. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gk fortress update ine kadar tek geçeceğim bir siteydi ama salaklar update olduğunu bilmiyolarmış 50mil para almıştım adamlar 2 saat sonra dediler 2 saat sonra gittim 2 saat dediler gece gittim legend patch indiriyoruz dediler bende o an bıraktım siteyi tpl ye döndüm ama bunun dışında gk dan 1 bil e yakın gold aldım hiç sorun yaratmadılar iptal etmek istiyorum dedim geri ödemeyi 5dk içinde yaptılar yani bu açıdan merak etme güvenebilirsin

6. Anonymous

Anonymous Guest

thepowerlevel.com >> 100m sadece 21 dolarcık ^^ sakın ola türklerin sitelerinden alma çünkü 100m yi an aşagı 60 ytl den satıolar. zaten onlarda thepowerlevel.com dan alıp üstüne fiyat ekleyip bize satıolar

7. Erdener

Erdener Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh babam bi kredi kartını verse ne goldlar alırımda

8. cheng_xiao

cheng_xiao Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki thepowerlevel den nasıl gold alabiliriz anlatırmısın

9. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya eğer ingilizce bilmiyosan hiç yabancı sitelerden alışverişe kalkma telefonla check yaparlar falan rezil olursun eğer bilyosanda sitesinden çözersin bizim anlatmamızla biraz zor olur

10. XipeHocter

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    ya benim ing. ii de nası parayı yatırcaz bu adamların hesap nosu yokmu bi bilgi verseniz

11. XipeHocter

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    Arkadaşlar Bu Tür Sitelerde Paypal Felan Dio www.silkroad-gold.com mesela paypal dio nası yapcaz paypalı :S

12. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    PAYPAL'a ÜYE OLMA

Paralı üyelik almanın en kolay ve güvenli yolu PayPal.
    Neden en kolay ve güvenli yolu PayPal ?
    Kredi Karti ödemelerinizde sahte kredi kartı olayından dolayı fazlası ile mimli olan Türkiye bir çok sorun yaşıyor.
    Çok arkadaşımın kendi kredi kartı ile ödeme yapip 3 gün sonra hesaplarinin kapatildıgını gördüm.
    Sebebi bankanın onay vermemesi sizi suçlu durumuna düşürür ve sanki kredi kartı hırsızlıgı yapmış muamelesi görürsünüz.
    Bu yüzden paypal ile odemek hem cok kolay hemde güvenlidir ve risk taşımaz.

Sadece PayPal'a üye olarak Silkroad Online Item Mall içerisinden sadece PayPal email adresinizi ve sifrenizi yazarak güvenli bir sekilde alişveriş yapabilirsiniz.

Bu bölümde size resimler ile PayPal kullanarak nasıl güvenli bir şekilde üye olunduğunu anlatıcaz.

Öncelikle www.paypal.com adresine girmemiz gerekiyor.
    Sayfanın türkçe dil desteğinin olmaması bir handikap ama sorun yaratmıcak tüm adımlar detaylı resimler ile anlatılacaktır.

Üye olma linkine tikliyoruz kirmizi oklar ve yuvarlaklar size yol gösterecektir.

Bu konuyla ilgili sorun ve sorunlarınızı BURAYI tıklayarak forumumuzda paylaşabilirsiniz.

1. Adım
    www.paypal.com adresine girdik.
    Sign Up linkine tıkladık.

2. Adım
    Resimde gösterildiği gibi Kişisel üyeliği seçtik
    Ülke olarak Tukey Seçip Devam ettik

3. Adım
    Formumuzu eksiksiz ve tam olarak dolduruyoruz.
    Kullanıcı ve Güvenlik sözleşmelerini kabul ederek devam ediyoruz
    4. Adım
    Tavsiyem bu aşamada kredi kartızı eklemenizdir.
    Daha sonra eklemeniz zor olacaktır

5. Adım
    Bu adımda kendinizi PayPal'a ispat edip limitleri kaldirmak istiyormusunuz diye sormak da. Limit 250 Amerikan Doları.
    Bence yeterli bir limittir.
    Cancel'ı tıklayarak hesabiniza giriş yapabilirsiniz. Burdan direk 7. adıma gecebilirsiniz.

http://img521.imageshack.us/img521/4670/57xe.jpg
    6. Adım
    Bu adımda PayPal kredi kartınızdan $ 1.95 çektigini ve sizi tanımladıgını sölemekte.
    Bir sonraki kredi kartı hesap ekstrenizde paypalin cektigi $ 1.95 'i görebilirsiniz.
    Hemen yanındaki 4 haneli sifre ile de limitleri kaldırabilirsiniz. Burada harcamanızın açıklamasında PP *6532 EXPUSE > benzeri bir açıklama yazılacaktır. Bu açıklamadaki 4 haneli numarayı paypal hesabı aktive edildikten sonra paypala bildirmemiz gerekecektir
    http://img521.imageshack.us/img521/1715/69qo.jpg
    7. Adım
    Tebrik Ederim artık PayPal'a üye oldunuz. Tek yapmanız gereken ve en önemli kısımlardan biri olan
    email adresinizi aktive etmektir.
    http://img521.imageshack.us/img521/8125/78cl.jpg
    8. Adım
    PayPal'a üye olurken girdigimiz mail adresimiz aşağıdaki gibi bir mail gelicektir.
    Kırmızı okla gösterilen linke tıklayarak hesabinizi aktive edebilirsiniz..
    http://img521.imageshack.us/img521/7623/son5es.jpg
    9. Adım
    Son olarak eğer üyelik esnasında "Expanded Use Number" gönderme işlemini yapmış iseniz, paypala login olmanız ve hesap extrenizde belirtilen 4 haneli numarayı girişte hemen sol tarafta bulunan "Complete Expanded Use Program" linkini tıklayarak yazmanız gerektemektedir. Fakat dediğimiz gibi Expanded Use yapıp hesabı verified ettirmek zorunlu değildir, fakat kayıt işlemi esnasında bu işlem için numara göndertmişseniz işletmi tamamlamanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde hesabınızdan çekilen 1.95$ size geri ödenmeyecektir.
    Kolay gelsin.

Anlatıldığı gibi paypala üyelik al ve ödeyeceğin yerde paypala tıkladıktan sonra üye girişi yap pay 5$ diye bir yer belirir mesela ordan tıklayarak anında ödersin sadece kredi kartı destekler