cRueL_Boy

Tanınıyorum
Beşiktaşımızın, Eskişehirspor karşısında 2. golünü atan oyuncusu Nobre, kendisinin yalnızca gol vuruşunu yaptığını, golün genelinin Holosko'ya ait olduğunu söyledi. Nobre, maçta kazanmanın önemli olduğunu belirterek, ''Rakiplerimizin puan yitirdiği haftada maçtan galibiyetle ayrılmak çok önemliydi. Attığım gol sonrasında sahada Holosko'yu kutladım. Ben yalnızca gol vuruşunu yaptım, golün geneli kendisine aitti'' dedi.

Fenerbahçe maçıyla ilgili düşüncelerini açıklayan Nobre, ''Derbiler her zaman zor olur, takımımızın kalitesinin farkındayız. Zor bir maç olacak bizim için. Çıkıp her zamanki oyunumuzu oynayacağız'' diye konuştu. Nobre, kendisinin gol atmayı sürdüreceğini de dile getirerek, sezon sonunda kaç golü olduğuna bakacağını bildirdi.

cRueL_Boy demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
cRueL_Boy demiş ki:
inşaLLah atamaz ==> atsa da farketmez :thumbsup:
Maçı BJK alsın , golü kimin attığı fark yapmaz :P
eminim Site ManagerLerimizden biri bu konuyu gLobaL başLık yapacaktır..Yine Gsliler Bjkyi tutacaktır.Ve sonunda FENERBAHÇE'm maçı aLacaktır :muck:
Global olması içün habere az renk kat ^^ sonra yaptırırız biz global ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fenerbahçe ile derbi maçına çıkmaz zor olur be güzelim sonuç 3 ihtimalli de olsa rakiplerde hep şu korku vardır, Bu Fenerbahçe bizi yener !

rahat olsun herkes 3 atar geçeriz :D

extraloob demiş ki:
Fenerbahçe ile derbi maçına çıkmaz zor olur be güzelim sonuç 3 ihtimalli de olsa rakiplerde hep şu korku vardır, Bu Fenerbahçe bizi yener !

Ya işin aslı benim de pek ümidim yok ama beraberlik kötü sonuç sayılmaz ama var içimizde bir fanatiklik herşeye rağmen galibiyet isteyen ^^

cRueL_Boy

Tanınıyorum
hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:

Ya işin aslı benim de pek ümidim yok ama beraberlik kötü sonuç sayılmaz ama var içimizde bir fanatiklik herşeye rağmen galibiyet isteyen ^^
Kim FANATİK deiLki hacım :beer: hepimizin amacı gaLibiyet...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:

Hocam kim 3 yiyecek göreceğiz maçta :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt