FLAŞ... Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Gökhan Ünal için Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardık. İmzalar bugün veya yarın atılır" dedi.

Trabzonspor'un Anakragücü kupa maçında 18 kişilik kadroya alınan Gökhan Ünal karşılaşma sonrasında arkadaşlarına veda etti.

Nasıl bir transfer oldu iyimi kötümü en ufak düşüncem yok

Prada

Fenerbahce.org dada dolaylı yoldan duyurdular zaten.. Transfer bitmiştir Alexin gokhan unal transferiyle ilgili yorumunu bile koydular.. Ben yabancı bir superstar beklerken gokhan unal enteresan..

Prada demiş ki:
Fenerbahce.org dada dolaylı yoldan duyurdular zaten.. Transfer bitmiştir Alexin gokhan unal transferiyle ilgili yorumunu bile koydular.. Ben yabancı bir superstar beklerken gokhan unal enteresan..
Yabancı kontejanı var o yüzden almamış olabilirler.

Absence

Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe'den 3.5 milyon euro ve şu anda Eskişehirspor'da kiralık oynayan Burak Yılmaz'ı aldıklarını söyledi.
Rhea demiş ki:
Prada demiş ki:
Yabancı kontejanı var o yüzden almamış olabilirler.
Carlos gitti ya boş yerimiz var

Presence demiş ki:
BurakK* demiş ki:
ya olamaz ya of bu adam trabzonda zor oynuyor neden alıyoruz kı bız bunu ? :roll:
Önyargılı olma gelsin bakalım nasıl oynıcak güiza gibi çıakrsa dümdüz gidilir zaten :mrgreen:
Bence guıza 2.yarı ıyı bır performans gosterıcek sezonu oyle bıtırıcek tabi gokhanda yedek olucak sezon sonu dıcekler bunden bısey olmaz yollıcaklar sonra guıza yıne aynı guıza moduna doncek :lol: ^^

Yukarı Alt