annem sabah namazına kalktığımda tuhaf sesler geliyor diyodu.sabah yanlış duymuştur diye takmadım kafama şimdi böle bi konu açılınca harbiden korktum şimdi :S Sonumuz hhayrolsun.

Diğer forumlara da baktım ve bu sesi duyduğunu iddia eden yorumlar okudum fakat ben inandırıcı bulmuyorum ve saçmalıktan ibaret olduğunu düşünüyorum. :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Nakur karadelik bildigim kadari ile. Samanyolu galaksisinin merkezinde bulunur. Kuran'da da gecer bu. Dunya ona yaklastigi icin sesi duyuluyor ve tahmine gore 2013te elektrik sistemi cokecek elektronik silahlar calismayacak ve dogal afetler meydana gelecek

Takımı
Seçiniz...
Wax Whine demiş ki:
Nakur karadelik bildigim kadari ile. Samanyolu galaksisinin merkezinde bulunur. Kuran'da da gecer bu. Dunya ona yaklastigi icin sesi duyuluyor ve tahmine gore 2013te elektrik sistemi cokecek elektronik silahlar calismayacak ve dogal afetler meydana gelecek
özet olarak dünyanın sonu geliyor diyebilirmiyiz yoksa ınsanları korkuya sürüklemeyemi çalışıyolar beşerimi doğalmı anlıyamadım dunyadakı en buyuk hastalık korkudur en çabuk yayılanda bu yuzden beşeri olabılır gibide geliyor ama o sesleri bende duydum ne diyeceğimi bilmıyorum acıkcası

Bakın ne buldum ;
Hud Suresi 67.Ayet: Zulmedenleri de o korkunç ses yakaladı ve yurtlarında diz üstü çökekaldılar.

Hicr Suresi 73.Ayet: Güneş doğarken onları o korkunç ses yakaladı.

Hicr Suresi 83.Ayet: Onları da sabaha çıkarlarken o korkunç ses yakaladı.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Dine gore Allah'in insanlara tuzagi olarak geciyor. Halam fazlasi ile dini bir insan. O da ayni seyi soylemisti. Hatta 21 Aralik 2012 mi ne demisti buna internette de rastladim daha sonra. Nakur tum uydulari yutacakmis ve teknoloji acisindan dunya 0a inecekmis.

birde şuna dikkat ettim.. o sesler genelde müslüman olmayan ülkelerde duyulmuş :)

Takımı
Seçiniz...
Wax Whine demiş ki:
Dine gore Allah'in insanlara tuzagi olarak geciyor. Halam fazlasi ile dini bir insan. O da ayni seyi soylemisti. Hatta 21 Aralik 2012 mi ne demisti buna internette de rastladim daha sonra. Nakur tum uydulari yutacakmis ve teknoloji acisindan dunya 0a inecekmis.
Çarları elden çıkartın :D (şakaydı) Ben pek dinle alakalı bi insan değilim açıkcası inancımda güçlü değil ama bazı şeyleri sorgulamanında gunah olucağını düşünmüyorum sin: Açıkcası iyice merak etmeye başladım konuyu

elektrik sistemi çökerse parası olan değil artık gücü olan ayakta kalır :) yağmalamalar iç savaşlar vs.vs.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Simdi de bir yerde gezegen olarak gelecegi yaziyor. Hic bir sey kesin degil lakin karadelik oldugu daha mantikli geliyor bana

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Halam net bir tarih vermisti o beni cok sasirtmisti. Internette dini dusunurlerin hepsi 21 Aralik tarihinden bahsediyor.

Takımı
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Aylar öncede böyle birşeyler olmuştu kıtaların hareket etmesinden dolayı falan dediler ne derece doğrudur bilemiyorum.

hepimiz birgün ölücez gençler .

Yukarı Alt