1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

gogo_fresh Güvencesiyle Sbot Satışı.(Gittigidiyor veya haval

1. gogofresh

gogofresh Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gogo_fresh extraloob accountumun şifresini unutmuşum.Yeni açmak zorunda kaldım.

Gittigidiyor üzerinden satın almak tamamen güvenlidir.Bugüne kadar en ufak problem yaşamadım.

Gittigidiyor satışımdaki açıklamaları direkt olarak kopyalıyorum.

Link: http://urun.gittigidiyor.com/Sbot-Account-30-gun-yuklu-gogo_fresh-guvencesi_W0QQidZZ26133560

GogoFresh Güvencesiyle 30 gün yüklü Sbot Account

Önemli hatırlatma:Sbot fiyatlarının fırlamasının sebebi aylar boyunca sbot satışlarının hiç açılmamış olmasıdır.

Gönderdiğim mail üzerine bot-cave den aldığım cevap ise henüz satışları açmayı düşünmedikleri.Birkaç ay daha sbot satışları açılmazsa fiyatların 100 - 120 tl yi bulacağını hatırlatmak isterim.

GogoFresh'ten içerisinde 30 gün bulunan,şifresini değiştirebileceğiniz ve tamamen sizin olan account sadece 69 tl.Süre uzatma ücretini 15 lira düşünürsek account 54 liraya geliyor.

Öss nedeniyle her gün 1-2 saat süreyle gittigidiyora bakabiliyorum.Aceleniz varsa lütfen satın almayın.Akşamları teslimat yapılacaktır.

Önemli: Bot-cave in açığından yararlanıp satıldıktan 2 - 3 gün sonra çalınan accountlarla dolu piyasa.Bir accountun 1 ay içerisinde 5 kişiye satıldığının örnekleri var.

Sbot herkesten satın alınmaz ! Lütfen bu konuda duyarlı olun.

Gittigidiyor Kimliğim:
    http://www.gittigidiyor.com/php/kimlik.php?nick=gogo_fresh

Gittigidiyor üzerinden 190 + sbot satışı

Gittigidiyor dışı 545+ sbot satışı

=GogoFresh=

Havaleyle almak isteyenler mailto:gogo_fresh@hotmail.com msn adresimi eklesinler.
    Havaleyle alırsanız 65 lira ödüyorsunuz.Yapıkredi hesabıma kartsız ödeme metoduyla tüm yapıkredi atmlerinden extra ücretsiz ödeme yapabilirsiniz.

2. gogofresh

gogofresh Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. alpbaba

alpbaba Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gogo_fresh güvencesi derken? sen devlet felanmısın? Nasıl bir güvence bu? :)