Turnuva Süresince Tshirt'ümü Kore'de Bile Giyer misiniz ?

• Evet Giyerim

Votes: 139 71,3%
  • Hayır Giymem

Votes: 56 28,7%

• Total voters
    195
GNGWC basvurusunda ikamet adresine acık adresi mi yazıcaz yoksa il ilce yetermi ??

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ben oraya diğer oturmadıgımız evin adresini yazdım, umarım bir problem olmaz makara: Yeni evin adresini bilmiyorum daha :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Soulog demiş ki:
extraloob demiş ki:
Soulog demiş ki:
GNGWC basvurusunda ikamet adresine acık adresi mi yazıcaz yoksa il ilce yetermi ??

tabiki açık adres.
8O :!!&%&! ben sadece il ilce yazdım basvuru bilgilerini degistirme imkanım varmı pray:
Var, başvuru yaparken takip ettiğin adımlardan yola çık. O şekilde değiştirebilirsin.

Şimdi hacım bu gngwc nin amacı nedir ben bunu anlamadım kazanana ne oluyor bi açıklama yapsanız ?
Ps:eğer yarışmaya gitseydim bi de istanbulda olsaydım kesin giyerdim hacım 4 senedir takıldığım sitenin reklamını yapmazsam,tshirtini giymezsem ekmek yediğin sofraya bıçak sokar gibi olursun az ekmeğini yemedim okan abi xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AngeLicMoon demiş ki:
Şimdi hacım bu gngwc nin amacı nedir ben bunu anlamadım kazanana ne oluyor bi açıklama yapsanız ?
Ps:eğer yarışmaya gitseydim bi de istanbulda olsaydım kesin giyerdim hacım 4 senedir takıldığım sitenin reklamını yapmazsam,tshirtini giymezsem ekmek yediğin sofraya bıçak sokar gibi olursun az ekmeğini yemedim okan abi xD

nasıl yani sen gngwc nedir bilmiyor musun soru:

extraloob demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:

nasıl yani sen gngwc nedir bilmiyor musun soru:
İlginç D.Mod Ve Gngwc :)) Okan abi sen beni hatırlamazsın ama Ben GreenPearL varya hani önceden d.mod....Sen beni Banlamışsın banlanmadan önce Benim Üyelik Çalınmıştı neyse tekrardan ailede olmak güzel. :kalp: :buddha:

Okan abi katılıcak arkadaşlar'a verilecek olan tshirt ' lerin fotoğraflarını burayada koyarsan iyi olur.
Tshirt'ler güzelse ve parasıda uygun olursa ben kesin alırım :starving: :starving:
Ps: Exl her zaman herşeyin güzelini ve mali bakımdan en uygun olanını yapar :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Başlıgı okumuyor musunuz "Ücretsiz" kısmı sizde birşey uyandırmıyor mu ?

extraloob demiş ki:
biraz bilgi vereyim ;

tshirt'ler çok kaliteli olacak ve bu yüzden fiyatları pahalı olacağı için sadece gerçekten katılan ve orada giyecek kişilere gönderilecek.
tshirt'ler için şu anda üzerine yapılacak baskı seçiliyor zaman bol olduğu için harika bir model çıkartılacak.
gönül ister ki herkese gönderelim ama adminler dahil kimseye verilmeyecek haa şu var açıktan ben ödemesini yaparım 1 tane alırım diyorsanız o zaman olabilir.
sadece yarışmaya katılacak arkadaşlarımıza tshirt'ler yapılacak ve o mekanda giymeleri istenilecek ki bunun kore'si kore'de bunu giydiğinizde emin olun tüm asya size hayranlık duyacak extraloob.com sitesini logosunu duymayan tanımayan mı var.

enjoy it :kalp:
Sanırım siz bunu okumamışsınız.Ondan sordum.
Ps: Kırmızı ile çizilen yeri dikkatle okuyunuz... :thumbsup:

Yukarı Alt