Turnuva Süresince Tshirt'ümü Kore'de Bile Giyer misiniz ?

• Evet Giyerim

Votes: 139 71,3%
  • Hayır Giymem

Votes: 56 28,7%

• Total voters
    195
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Rapp3R demiş ki:
giyerim ama tek tshirtse sonuna kadar giymem kokar o yaw :D adamları turnuva başlamadan k.o yapmak istemeyiz :D

adidas'tan alabilirim tshirt'leri climaprof özellikli tshirt'leri var ve terletmiyor 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Nina Ricci demiş ki:
gokogs demiş ki:
ne giycem o tshırt'ü rezilmi ediyim kendimi daral:
extraloob.com rezil bir site mi ?

sakın banlama kuzum gokoss'un tarzı böyle bizi sevmez ama arada gelir gider laf saplar ben alıştım sende alış bırak özgürce yazsın küfür etmediği sürece no problem ben ısındım o o tospaya :twisted: :lol:

love gokos :kalp:

[/quote]bir daha benzer post atarsan sol üst köşede ismini göremeyeceksin.[/quote]
zuhaaa tehdite bak çokda umrumuzda :coffee: :detective:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Rapp3R demiş ki:
extraloob demiş ki:
Rapp3R demiş ki:
giyerim ama tek tshirtse sonuna kadar giymem kokar o yaw :D adamları turnuva başlamadan k.o yapmak istemeyiz :D

adidas'tan alabilirim tshirt'leri climaprof özellikli tshirt'leri var ve terletmiyor 8)
exlda çareler tükenmez :buddha:

tshirt gerçekten çok kaliteli olacak ve alan kişi her zaman giyecek bu bağlamda umarım katılımcı ve talipli sayısı 3-5 kişi olur fazla olmasın :twisted:

istanbulda olsam katilicam joymax ayrimcilik yapiyor turkiyede sadece istanbul yok bunu report olarak yolliycam yollamazsam ne olayim izmir olsaydi katilip almistim tisortu orda hava yapiyo olcaktim :!!&%&! daral: summer2: summer7:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Streetwise demiş ki:
Tshirtlerimiz basılmıştır.

şaka tabiki de. ban geliyor kesin ahahah :d

gittin bir de uğraştın mı bu espri için bebem ahahaha canımsın tshio rulezzzzzzzzzzz :P

extraloob demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Tshirtlerimiz basılmıştır.

şaka tabiki de. ban geliyor kesin ahahah :d

gittin bir de uğraştın mı bu espri için bebem ahahaha canımsın tshio rulezzzzzzzzzzz :P
kendi tshirt kendin dizayn edebiliyorsun hacım. sonra dizayn ettiğin tshirt, sepete ekleyip siparişini veriyorsun yolluyorlar. 2 dk mı almadı siteden hallettim :p

Yukarı Alt