Turnuva Süresince Tshirt'ümü Kore'de Bile Giyer misiniz ?

• Evet Giyerim

Votes: 139 71,3%
  • Hayır Giymem

Votes: 56 28,7%

• Total voters
    195
Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE GNGWC 2010 İÇİN EXTRALOOB.COM LOGOLU TSHIRT ÜCRETSİZ

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

Silkroad Online GNGWC 2010 Türkiye / İstanbul ayağında Extraloob.Com ailesinden yarışmaya katılacak olanlar için özel olarak tshirt hazırlatmayı düşünüyoruz, turnava süresinde ben tshirt'ü giyerim ve oyunumu da oynarım der misiz bir anket yapalım bakalım tshirt'leri ücretsiz vereceğiz evinize kargo ücretini de biz karşılayacağız ?

Silkroad Online duyurusu yapılan, SILKROAD ONLINE GNGWC 2010 TÜRKİYE sizler için hazırlanmıştır.

Special thx to extraloob.com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
işte boşuna demiyoruz extraloob.com yenilikte bir numara , kaliteden şaşmayan bir site diye.ne diyelim dünyada bu fikir bizden başkasında çıkmamıştır herhalde :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte bu güzel ilk tepkiler harika o vakit şöyle yapıyoruz katılımcılar katıldıklarını gösterir bir belge-bilgiyi burada paylaşıyorlar bizde hemen listeye adınızı yazıyoruz ve tshirt'ünüzü almanız için bizim projeyi hayata geçirmemizi bekliyorsunuz :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Courteasan demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Courteasan demiş ki:
para verirseniz düşünebilirim
- İdiot musun ?
- :nod:

Katılıcam ve giyerim. 8)
agzını topla. orada cıkarsız sizin reklamınızımı yapmamı bekliyorsun? şimdi aynı sorunu kendine sor bakim summer6:

GM 0x33 tshirt'ü giymişti hiç çıkarı olmadan avrupalı daha aydın işte kuzum sen gibi varoş değil ayrıca ben gitsem direk giyerim ox33 tshirt'u veya exl eğer ki üye olsaydım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
O giymesin zaten. Biz yeterince iyi temsil ederiz 8)

aynen bro hatta ox33 tshirt'ü olsun elimde direk onu giyerim biz bugünlere geldiysek o site sayesinde geldik sen exl ben 0x33 giyeyim logomuz bile oradan esinlenerek yapıldı 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Toxicated demiş ki:
O giymesin zaten. Biz yeterince iyi temsil ederiz 8)

aynen bro hatta ox33 tshirt'ü olsun elimde direk onu giyerim biz bugünlere geldiysek o site sayesinde geldik sen exl ben 0x33 giyeyim logomuz bile oradan esinlenerek yapıldı 8)
Sürekli yan yana oluruz öyle bişey olsa, bütün gözler bizde. nese:

Yukarı Alt