extraloob demiş ki:
uuuu projeye bayıldım tam bir ticari zeka ürünü, turnuva için yeni bir site + turnuvaya katılım ücreti 15 TL ve pvp olarak lvl aralığı harika bir işlem gerçekten başarılar diliyorum lakin şu 2 eksiği görememişler 100den düşmüş charları ne yapacaklar ve 89 lvl ile 100 lvl kapışabilir mi yahu herkes kendi lvl'ında oynamalı ve en önemlisi bu pvp'lerin hakemleri kim olacak ?
Turnuva Hakemleri GamSultan Olacak İşte, Her Partide Bir Hakem Olacakmış (Aynı Pt 'kiler Nasıl PwP Yapacaksa :D )

:arrow: Yaş 18 Oldugundan Problem Yok Yaş Sınırını Dert Etmiyorum :P

BangBros

Buralıyım
SroKopat demiş ki:
şu yaş sınırı amma problem ya açıklık getirmediler,bi yerde 16'dan gün almış diyor bi yerden 17 yaşından gün almış vs geveliyor ne yapacağımı anlamadım.
16 yaşında bir çocuk için sence uygunmu gngwc?Sanırım asyada düzenleniyor hangi aile 18- çocuğuna izin verir?

BangBros

Buralıyım
soncadde demiş ki:
Ben 16'ıma girdim 17imden gün aldım bu nasıl olucak biri açıklasın yahu :D
Daha yeni 16 olmuşsun.17inden gün alıyorsun.Mesela haziranda 16 na girdin 17 den gün alıyorsun şu an 2010 haziranda 17 olucaksın.Yani seneye gngwc ye girersin :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10dg sun weapon olan birisi herhalde direk finale kalacaktır, turnuva bu mudur ?

NonStop@ demiş ki:
Srokopat Bu forumun Asistanına inanmıyorsan burda işin ne?
GNGWC Türkiye elemelerini bu forumun asistanı düzenlemiyor,durnuva.com'u kurcala ondan sonra böyle konuş.

cT* demiş ki:
SroKopat demiş ki:
şu yaş sınırı amma problem ya açıklık getirmediler,bi yerde 16'dan gün almış diyor bi yerden 17 yaşından gün almış vs geveliyor ne yapacağımı anlamadım.
16 yaşında bir çocuk için sence uygunmu gngwc?Sanırım asyada düzenleniyor hangi aile 18- çocuğuna izin verir?
sen 16 yaşında birine çocuk diyorsan....Benim ailem niye izin veriyor?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
We randomly choose 4 people who purchased E-pin through Gamona and award main round ticket to Leipzig, Germany.

This is the Result of Gamona e-pin event for GNGWC Germany Main Round

Server Character name
Mercury I_Saskia_I
Oasis Carry_
Uranus Mogi
Pluto Mercuriel

Thank you for your participation, and good luck in the Main round.

yani girebilirim bide son olarak bişi sorucam bu lv gruplarında herkes kendi lvl lindemi yarışcak yoksa 89 lvl 100 lvl grubunda mesela 90 lvl 100 lvl ile mi kapışcak

Yukarı Alt