EmmaW

Toxicated demiş ki:
DaddyCool demiş ki:
Wow güzelmiş ^^ Baya sardı heralde ? :D
Balkona çıktık sigara içiyoruz GM 'lerde gelmişler arkamdalar bana bakıp bakıp duruyorlar sonra gülüyorlar .. Benimde karşımdaki arkadaş diyor la bunlar sana bakıp gülüyorlar noldu acaba diye ..

Döndüm arkamı baktım Hi diyorlar Hi Dedim, What a funny ? dedim :lol: Do yo know Harry Potter ? dedi bittim zaten .. Yes, i am small harry potter diyorum zati orda benim gülerek çıktıgım GM 'inde gözünü kapadıgı foto o diyaloglardan sonra çekilen bir foto .. 8)
bende diyorum kime benzetiyorum bunu diye :D

hehehe benim fotonun ne işi var burda :P :P :P (kulaklığı boynuna takn şahıs ben oluyorum )
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Toxicated demiş ki:
DaddyCool demiş ki:
Balkona çıktık sigara içiyoruz GM 'lerde gelmişler arkamdalar bana bakıp bakıp duruyorlar sonra gülüyorlar .. Benimde karşımdaki arkadaş diyor la bunlar sana bakıp gülüyorlar noldu acaba diye ..

Döndüm arkamı baktım Hi diyorlar Hi Dedim, What a funny ? dedim :lol: Do yo know Harry Potter ? dedi bittim zaten .. Yes, i am small harry potter diyorum zati orda benim gülerek çıktıgım GM 'inde gözünü kapadıgı foto o diyaloglardan sonra çekilen bir foto .. 8)
bnde onu dicektim xDD

Server
Assos
Takımı
Besiktas
GreenPearL demiş ki:
keşke bende katıLsaydım azıcık bahseder misin nasıl oynanıyo falan ^^
Gruplara ayrılıyorsun dw cave önüne geliyorsun yapılandırmaya başlayın diyince charı yapılandırmaya başlıyorsun /direkt 81lvl char veriyorlar) sende yapıandırmada str - int neyse veriyorsun skill 'lerini ayarlıyorsun ve sonrasında 3-2-1 GO ! diyince caveye giriyorsun her mob 1 puan, her öldürdüğün adam 20 puan, TG 50 puan, uri 90 puan ... Seni öldürürlerse 20 puanın gidiyor .. Sonrasında seni 3. kata ışınlandırıyorlar nachalların oldugu odaya, ortada isy oluyor ki onu öldürmeye çalışan kimse yok tabii herkes birbirine dalıyor pwp misali .. Zaman dolunca en yüksek puan yapan ilk 2 veya ilk 3 üst tura çıkıyor ..

BaDdGiRLL demiş ki:
:D çok güzel bura neresi ama?
Başlıktada yazdıgı gibi Dedeman Otel ..

aeonxxx demiş ki:
hehehe benim fotonun ne işi var burda :P :P :P (kulaklığı boynuna takn şahıs ben oluyorum )
Valla hacım öyle fotolar çekiyorduk ortadan bak sende ordaymışın demek ki :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
Vaay süper resimler , teşekkürler hacım paylaştığın için :muck:

Ps: Seneye daha iyi derecler yaparsın umarım :muck: :kalp:
Ben teşekkür ettim, seneye artık şans bizden yana olmalı yok şanssızsan baştan kaybediyorsun zaten .. :mrgreen:

PS : En yüksek puanı yapan ilk 3 çıkıyordu ben 4 oldum ama 3. ile aramda 2 puan fark vardı, tek üzüldüğüm nokta o .. So 10 saniye de 3 mob daha kessem adamın üstüne çıkacaktım 1 puanla belki de :rolleyes1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oofff yaa geçen yıl bu mekanı bu atmosferi solumuştum gerçekten güzel bir ortam ama bir de katılımcılardan duymak lazım neler yaşadılar ne sıkıntılar çektiler, ayrıca tshirt'leri merter'de mi yaptırmışlar çok basit olmuş bir creative designer yok muydu acep ? asyalılarda taxim'de ki çin lokantasında çalışanlar mı turnuva için özel güney kore'den gelenler mi ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
oofff yaa geçen yıl bu mekanı bu atmosferi solumuştum gerçekten güzel bir ortam ama bir de katılımcılardan duymak lazım neler yaşadılar ne sıkıntılar çektiler, ayrıca tshirt'leri merter'de mi yaptırmışlar çok basit olmuş bir creative designer yok muydu acep ? asyalılarda taxim'de ki çin lokantasında çalışanlar mı turnuva için özel güney kore'den gelenler mi ?
ahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pwp alanında sun +8 setli ve sun glavie ile elektrik nuke atan bir GM olduguna göre Taxim 'de ki çin lokantasından gelen GM 'lerdir :P :P

yinede katılmak güzel tebrikler :)

SweeTDeviL demiş ki:
Hacım süper iş çıkartmışsın o havayı tenefüs etmek o eglenceyi yaşamak senin hayatının en önemli yerlerinden biri olmalı tebrikler :muck:
gm in oldugu yerde olmak mı güzel :confused1: yedirior kazıgı yedirior kazıgı :oldie: :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Turnuvaya katılmak için şartlar nelerdir arkadaşlar bir söyleyebilirmisiniz zahmet olmazsa^^

Toxicated demiş ki:
DaddyCool demiş ki:

:twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt