extraloob demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Haydi hayırlısı hacım. Sana güveniyoruz. Umarım korede bizi temsil eder dertlerimize derman olursun.

koreye adım atayım oradan philipiniese geçer daha da gelmem hacım pacifictede boyle oldu brasile gittim gelmedim char 78de kaldı şimdi char 69da kalacak :twisted: :mrgreen: :D :lol: :P
zuahhgh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
+++++ demiş ki:
30 kişilik kadrodan bi kişi turnuvaya gelemicekmiş. yedeklerde ilk sıradaydım. aradılar as kadroya alındınız diye ^^
3 adama ulaşamamışlar bizde yedeklerdeymişiz aradılar ulaştılar gelirmisiniz dediler tamam dedim maksat sro alemine hizmet güzel bir gün olsa bari :twisted: :mrgreen:

carwen

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
+++++ demiş ki:
30 kişilik kadrodan bi kişi turnuvaya gelemicekmiş. yedeklerde ilk sıradaydım. aradılar as kadroya alındınız diye ^^
3 adama ulaşamamışlar bizde yedeklerdeymişiz aradılar ulaştılar gelirmisiniz dediler tamam dedim maksat sro alemine hizmet güzel bir gün olsa bari :twisted: :mrgreen:
Hotel beleşse beleştir zaten güzel bi gün geçer bence yemek felan:D

Hacım bu alemin en eskilerindensin
Yarışmayı,oyunu iyi bilen eli hızlı olan kazanacak senki tecrübelisin kazanıp geleceksin.

Bol şanslar dilerim.

Hacım Sizin Normal Turnuva Haricinde Cok Kıyak Rakiplerin Olucak Ama İnş Kazanırsın Ne Diyelim Artık Beni Seçmedilerya Ona Yanarım 90 LwL Arkadasımın Charla Katıldım Beni Seçmediler Saglık Olsun Başarılar Hacım Şimdiden

Tavsiye;

Cold Fire Bowman Yada
Cold Ligth Hybırd Sword Yada
Eu 2h Sword Ve Clerick

Bi Topripille Geçersin. :d Umarım gidersin.. AMa Bana Söz Ver.. bana.. Gidersen.. 10 m YAda Koreden Bi Silkroad Orginal Cd si Yada Bİ Hediye. Al

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
OsmanGelincik demiş ki:
Hacım Sizin Normal Turnuva Haricinde Cok Kıyak Rakiplerin Olucak Ama İnş Kazanırsın Ne Diyelim Artık Beni Seçmedilerya Ona Yanarım 90 LwL Arkadasımın Charla Katıldım Beni Seçmediler Saglık Olsun Başarılar Hacım Şimdiden

Tavsiye;

Cold Fire Bowman Yada
Eu 2h Sword Ve Clerick
katıldığın charın önemi yok ki o sadece nerede hangi charla oynuyorsun babında bir istekdi, bu organizasyonda da herkese aynı bilgisayarlar verilecek ve 0dan char yapılandırılacak koreden gelen ozel programla ve boyle charı yapıp başlayacagız mobs kesmeye en hızlı ve etkili kesen sox drop ları alacak sonrasında da pvp yapmaya başlayacağız :wink1:

en sıkı char .: Light Hybrid 7/1 en sıkısı bence.

extraloob demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:

Tavsiye;

Cold Fire Bowman Yada
Eu 2h Sword Ve Clerick
katıldığın charın önemi yok ki o sadece nerede hangi charla oynuyorsun babında bir istekdi, bu organizasyonda da herkese aynı bilgisayarlar verilecek ve 0dan char yapılandırılacak koreden gelen ozel programla ve boyle charı yapıp başlayacagız mobs kesmeye en hızlı ve etkili kesen sox drop ları alacak sonrasında da pvp yapmaya başlayacağız :wink1:

en sıkı char .: Light Hybrid 7/1 en sıkısı bence.

o Yuzden Max Katılma Seyi 40 mı ne ussu başarılar dilerim ama spear haricinde sword hybırd baya saglam olur 2 1 yada 7 1

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
Okan abi İlk önce böyle bir yarışmaya katıldığın için teşşekkür ederiz.İnşallah kazanırsın Tüm Üyeler Olarak arkandayız bunu bil.inşallah ilk 3'e girersin.Fazla Para harcama koreliler alkol testi yaparsa :D gitçeğiniz hotel güzelmiş.okan abi ister kazan ister kazanma bu yarışmaya katılmakta bir güzel şey.2-3 skill yap yık hepsini :D.Okan abi sen yokken tüm mod ve adminlere emanet site sen gönlünü ferah tut.Site emanet yerde sen yeterki kazan.4 gözle yolunu gözlüyoz.

Yukarı Alt