Strike

Tanınıyorum
19 Ekim 2009 Gunu Atılan Bir Noticede KlenierBonze Ve Alysia Gm likten İstifa Etmiştir

Kanıt:

- Resim Silinmiş.

Devamında İs Sorunun Team Oldugu Ve itemlerini Npc ye Sattıklarını Ve Carlarını Sildiklerini Belirttiler Tek Gm Kaldı oda Doener :!:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Etsinler zaten her hafta millete 100 silk atıyolardı..Yanlış bir şey olduğunu bile bile ^^

0verLord demiş ki:
Etsinler zaten her hafta millete 100 silk atıyolardı..Yanlış bir şey olduğunu bile bile ^^
her hafta 100 silk mi?. 1 kere server uzun süre kapalı olduğu için 100 silk verdiler. 1 de Çinlilerin bayramı için 200 silk. abartmayalım ! :think:
ps: takımdan ayrılmak onların kendi vereceği karardır. sorun olmaz kısa sürede bulurlar yenilerini ^^

İflas bayrağını tabikide çekmez de..
Silk işini bence biraz fazla abartıyorlar gibime geldi.. :roll:

XanJouLo

Öğretiyorum
Francesco demiş ki:
ne yani benim bayadır girmedigim acc lerde 300 silk mi var ??
Girmediysen aynen öyle ^^

ps: Serverdaki 1 GM 2 Asistan istifa etti. İstifa edenlerin 3ü değil sadece 1i GM. Oda Alysia.
Tek GM kaldı oda Doener demişsin. Doener GM değil Asistan. Şuanda Doener ve NicoS var serverda asistanlık yapan. NicoSda aklı estikçe giriyor. Ayrıca şuan servera bakan tek GM Strippsy.

RiqueLme

Bilgiliyim
yuhaaa örn. stall1 stall2 stall3 stall4 olmak üzere 4 tane stall Acc'm vardı 4x3:1200 silk +2 tanede 90 Lv char yani 1800 sik mi var demek istionuz bana ? eger öyleyse simdi baslıom ecsro nun dosyalarını indirmeye ?

XanJouLo

Öğretiyorum
Francesco demiş ki:
yuhaaa örn. stall1 stall2 stall3 stall4 olmak üzere 4 tane stall Acc'm vardı 4x3:1200 silk +2 tanede 90 Lv char yani 1800 sik mi var demek istionuz bana ? eger öyleyse simdi baslıom ecsro nun dosyalarını indirmeye ?
Her account için 200 silk verdiler 2 ekimde. Ondan 2-3 ay öncede serverın kapalı kalması nedeniyle tüm parayla alınan accountlara 100 silk vermişlerdi. Eğer kullanmadıysan aynen duruyordur.

ECSRO nun kapanacağını sanmıyorum.Çok iyi para kazanıyorlar.Ocaklarına incir ağacı dikmek istemezler.İllaki Gm bulunur.Bİrde yanlış hatırlamıyorsam GM olarak FairPlay vardi.EMİN DEĞİLİM yanlışsam düzeltin lütfen.

XanJouLo

Öğretiyorum
asdsad54 demiş ki:
ECSRO nun kapanacağını sanmıyorum.Çok iyi para kazanıyorlar.Ocaklarına incir ağacı dikmek istemezler.İllaki Gm bulunur.Bİrde yanlış hatırlamıyorsam GM olarak FairPlay vardi.EMİN DEĞİLİM yanlışsam düzeltin lütfen.
XanJouLo demiş ki:
ps: Serverdaki 1 GM 2 Asistan istifa etti. İstifa edenlerin 3ü değil sadece 1i GM. Oda Alysia.
Tek GM kaldı oda Doener demişsin. Doener GM değil Asistan. Şuanda Doener ve NicoS var serverda asistanlık yapan. NicoSda aklı estikçe giriyor. Ayrıca şuan servera bakan tek GM Strippsy.

Yakında ya forumda GM veya asistan arıyacaklar.
Yada oyunda en bilindik charlara GMlik veya asistanlık teklif edecekler.
Bunlar olmasa bile ECSRO kesinlikle batmaz. Adamlar dedicadedin parasını sadece itemsetleri ve splerden alıyo.Ki gerisini düşünün :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu Doener hıyarını da az kesmezdim pwp de :lol: :dance:

Yukarı Alt