EliteTurk

Aileden
GMleri genelde oyunda yakalıyanlar Pembe renkli nick leri ve önünde GM yazıodu genelde gördüklerimde Peki bu ne ? :think: ..Serverlar salı günü check e girdiginde rev 6 dan baktım 3500/1 kişi yazıodu check anındayken belki yakalarım die hemen check biter bitmez oyuna girdim ve silah cının önünde bununla karşılaştım ..adama pm atamıodum hemen resim çektim (Beginner Mark) işareti var üstünde ezik işareti yani.. :D olayın ilginç yanı oyuna iSro botla girdim ve GM sandıgım adamı görünce yeniden normal olarak girdim :mrgreen: 4 dakika sonra kayboldu char..Böle bi charı araştırdım neptune serverında böle bi char yok peki Bu gm mi deilmi yoksa en istisnasız bi şekilde en az 92 lvl olmuş ve 92 den 15 lvl e düşmüş bi ezikmiydi kafam karıştı dogrusu :think: Yorumlarınızı bekliyorum :popcorn:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İyi yakalamışsın bu char gm'nin asistanının diye görmüştüm ama gerçekmidir bilmem.Daha önce cavede dolaşıyodu bu charlar

EliteTurk

Aileden
hala kafam karışık GM ler artık bölemi takılıcak bide Beginner Mark yani ezik işaretleri nı silerlerse işimiz zor aramızda olucak adamlar 8O

Bu charı rev6 dan bulamaman normal. çünkü bu adamın nickindekiler büyük "ı" mı yoksa küçük "L" mi bilinmez. bu nick 24 farklı şekilde yazılabilir. 24 farklı kombinasyon deneyerek anca bulabilirsin :)

EliteTurk

Aileden
WaRLeaDeRS demiş ki:
Yazılar botla ilgili botun yeni versiyonunu indir diyor.
Yandaki charda fake GM olabilir.
Ben neden böle bişey yapıyımki ne varsa ortada çektim koydum :oldie: ..GM oldugundan bile emin degilim ben bu ne diorm bazı arkadaşlar GM in asistanı diyor ..bende ne oldugunu bilmiyorum..Bu forumda millet oyunda bişey çekse ne gönderrse göndersin adam Fake dir inanmayın diyip geçiyorsunuz biraz saygı Lütfen.. :coffee:

GhostKinG demiş ki:
WaRLeaDeRS demiş ki:
Ben neden böle bişey yapıyımki ne varsa ortada çektim koydum :oldie: ..GM oldugundan bile emin degilim ben bu ne diorm bazı arkadaşlar GM in asistanı diyor ..bende ne oldugunu bilmiyorum..Bu forumda millet oyunda bişey çekse ne gönderrse göndersin adam Fake dir inanmayın diyip geçiyorsunuz biraz saygı Lütfen.. :coffee:
İşte buda benim kendi yorumum başkalarının ne düşündüğü beni ilgilendirmez :wink1:

EliteTurk

Aileden
WaRLeaDeRS demiş ki:
GhostKinG demiş ki:
WaRLeaDeRS demiş ki:
İşte buda benim kendi yorumum başkalarının ne düşündüğü beni ilgilendirmez :wink1:
lol :twisted:

TwiLighT demiş ki:
Bu charı rev6 dan bulamaman normal. çünkü bu adamın nickindekiler büyük "ı" mı yoksa küçük "L" mi bilinmez. bu nick 24 farklı şekilde yazılabilir. 24 farklı kombinasyon deneyerek anca bulabilirsin :)
ewt arkadaşlar bu resme şu zamana kadar ki en bilimsel yanıtı bu arkadaşımız verdi tebrik ediyoruz ama gerçekten de mantıklı söylediği :D :D

degerbekir demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
ewt arkadaşlar bu resme şu zamana kadar ki en bilimsel yanıtı bu arkadaşımız verdi tebrik ediyoruz ama gerçekten de mantıklı söylediği :D :D
Gayet bilimsel bir çözümdür ^^

ps: 24 farklı kombinasyonu deneyen arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim :lol:

TwiLighT demiş ki:
degerbekir demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Gayet bilimsel bir çözümdür ^^

ps: 24 farklı kombinasyonu deneyen arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim :lol:
ama arkadaşım untuttuğun bişi var bu dediğimiz kombinasyon deil permutasyon dur ve 16 farklı yoldan seçilebilir 24 yoldan deil :wink1: 8)

Yukarı Alt