1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Gmail Hesap Güvenliği

1. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Arkadaşlar birisi bana gmail hesabını devredecek. Hesaba neler yapmak gerekli çalınmaması için ? Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.

2. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    173
    Ödül Puanları:
    73
    Gmail sıkıntılı çalındı diye geri almak kolay. Google hesabında herşey kayıtlı tutuluyor ve ileride hesabın çalındığında maili açtığın tarih hangi cihazlardan hesabına giriş yaptığını soruyor. Bunları değiştirmek mümkün değil. Mesala benim 2 yıl önceki android telefonum sistemde görünüyor. Sen benim hesabımı almış olsan ben o telefonu kullanarak hesabın ilk sahibinin ben olduğumu kanıtlayabilirim. Ve daha birsürü şey var örneğin hangi google hizmetlerini kullandığın gibi...

3. AngeLicMoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım şimdi clash of clans hesabı alacağım. Her türlü güvenlik unsurlarını değiştirsem. Telefona bağlasam olmaz mı. 3 aşamalı güvenlik kodları var. Onları aktif etsek olmaz mı ?

4. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    173
    Ödül Puanları:
    73
    Bunları hesabı hackleyen biri de yapabilir.

5. AngeLicMoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama herhangi bir hesabın şifresini değiştirmeye kalktığında telefona mesaj geliyor. Siz mi yaptınız bunu diye. Kod gönderiyor, kodu istiyor. Hesabı alacağım kişi lise öğrencisi. Belge, evrak hazırlayıp imzalatsam sıkıntı olmaz herhalde ? Biraz da gözünü korkutsam ?

6. Pikachu

Pikachu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Zamanında gmail yoluyla sroda 1b paramı kaptırmıştım kesinlikle tavsiye etmem :saygilar:

Not;Elden alacaksan çocuğu tanıyacağın için birşey olursa gider ağzını burnunu dökersin :naber: