Server
Takımı
Fenerbahce
Guathema demiş ki:
Biz bu oyuna para veriyoruz siz daha iyi cümleler kurun biz daha iyi cevaplar veririz ne bu işn kapanır sen bot kullan banlan sonra inş kapanır ne ala memleket bu oyunda tek siz oynuyorsunuz ya birdaha dikkatli cümleler kullanın pleas :muck:
cambaz738 demiş ki:
iyi olmuş inş oyunda kapanır yakında
%100 Guathema Haklı

EmmaW

cambaz738 demiş ki:
MaLaTYaLee44 demiş ki:
cambaz738 demiş ki:
iyi olmuş inş oyunda kapanır yakında
:roll: Belli Senin Bi Yaran Var Noldu Charınımı Banladılar Bro
yok banlanmadıda gm ler çok ilgisiz işleri güçleri para kazanmak
hangi sro'nun gm i öyle değil? bunlar en azından arada şehre gelip milletle konuşuyor isroda gm le konuşan kaç kişi var? veya swsroda(maya'yı gm den saymam :P )

Yaa Gmler adam akıllı işlerini yapmıyorlar ki 8 lvlim charımla hotan silk itemi satıyorum elimde sun itemler lvl 8 spam yapmıyorum kimseyide scamlemedim adam geldi bb yazıp banı çaktı üzerinde 5 bil para ve 2 bil değerinde daha satılacak silk itemi vardı 2 haftalık emeğim boşa gitti böyle olunca tabi insanlar kapansın der adamlarda haklı kimilerinin arası gmlerle iyi sırtlarını dayamışlar gm Xia bana zorla item sattırtı atack pete 850m dedim adam geldi 750m diyo vermedim sen scammersin diyor bana sonra glo attı Xia yaa .Xia bana pm atıyo 750mden sat diye yanına çekiyo bilmem ne bu nasıl iştir yani !!!!!!

adam napsın 2 3 kere aynı şeyi hep yazarsan sPammer sanıyor geçmiş olsun :roll: keşke parayı bankaya koysaydın neyse ..

Bu arada zszc team dağılıyor umarım tekrar toplanırlar sanırım :roll:

Kanıt var kardeş ReversSeller charın ismi hotan reverse herkes benden alırdı ayrıca neden yalan söyliyeyimki.yalan söylesem ne geçicek elime gmleri kötüleyip hey yarebbim

yapman gerek şu ;

Siteye git scammers spammer falan bölümü var ingilizce translate'den anlat derdini ayrıca ı kullanma sakın oke .

Guathema demiş ki:
adam napsın 2 3 kere aynı şeyi hep yazarsan sPammer sanıyor geçmiş olsun :roll: keşke parayı bankaya koysaydın neyse ..

Bu arada zszc team dağılıyor umarım tekrar toplanırlar sanırım :roll:
Zor Ecsrodada aynı olay oldu ve sonuç kapandı kapanınca yine joymax dava açtı yalanı tamamdır yalan bol zaten

Yukarı Alt