TrowZeeN

Öğretiyorum
- Resim Silinmiş.

bu resmi arkadasımdan aldım. stall yaparken farketmiş. ilk gördügünde kendide şaşırmış, hemen bana bildirdi. Resimde GM Riko nun yanımızda spawn ettigini yazıyor sbot. belirtilen kordinata bakmış ama kimse yokmuş. sanırım görünmezdi ve bot gördü ama oyuncular göremiyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
wowow tmm artık orda takılcam stall charımla belki gorurum gorunmezlei gormeyle :P xD saol paylaşım için

Uww bayan GM riko.
Temizlik yapıyordur Jangana^^
Bayan eli değmiş bir oyun değil ama :lol:

Ouz hop bit git loo :D gormedinmi gngwcde riko die bayan gm var :D hop bi yuru git lan xD

Koordinatlarıda vermiş keşke gidip ss alsaymış patlama yapardı ^^

Görünmez olması dogal hatırlarsanız 1-2 gün önce burada bir konu vardı Sro türkiye 1.cisimi ne ordada gm nin chara gırıyo hatta gm görünmez diyo kordinat yazıyo yaratık indiriyo diyolardı xD Bu Gm sanırsam 1 ay öncemi ne atılan bir gm vardı sun depo char yapıyomus petrol krallarına satıyomus onun yerıne geldi sanırım yoksa yanlışmı biliyom :)

Ps:Cok konustum bılıyom sizle paylaşmak istedim :mrgreen:

fake olabilir çünkü botta o kısma elle yazı yazabiliorsn tabi arkadaşın kandırmadıysa doğruda olabilr.

haha merak değil mi Gittim o koordinatlara bişi göremedim :) Tabi Doğrumu Gittim Bilmiyorum :P

Yukarı Alt