GM tüm serverları kontrol ederken... (Xian da kapalı olmasına rağmen 1 kişi var.. tabiki bu kişi [GM])

gargamel olduğunu nerden biliyorsun, arkadaşın mı lol..

Arkadaşta Gargamel dememişki.. GM demiş.. GM Game Master demek...

Belki silmiş olabilir bilmiyorum tam :lol:

iide gm serverlar kapalıyken oyuna girmezki girip te ne yapcak. tespit edeceği bişey yok ki harita hatasından başka. serverlar ilk açıldığında GM ler oyunda dolaşmaya başlıyorlar.

juanito05 demiş ki:
iide gm serverlar kapalıyken oyuna girmezki girip te ne yapcak. tespit edeceği bişey yok ki harita hatasından başka. serverlar ilk açıldığında GM ler oyunda dolaşmaya başlıyorlar.
Katılıyorum..

jumper

Öğretiyorum
illa gm olması gerekmiyo ben bişkere oyun check deyken oyunda kalmıstım ole bi bug vardı bi ara ama nası oldugunu cozemedim hiç bi zamn

jumper

Öğretiyorum
_KaCakK_ demiş ki:
sk8er_boi demiş ki:
illa gm olması gerekmiyo ben bişkere oyun check deyken oyunda kalmıstım ole bi bug vardı bi ara ama nası oldugunu cozemedim hiç bi zamn
GM deilse oyun neden check e girsin ki :twisted:
anlatamadım galba eger game guartsız giriyosan oyuna bazen oyun checke girdiginde serverde kalabiliyosun ama etraf tamamen bos oluyo sahsen bikere yaptım oyun bakımdayken ben atılmadım oyunda kaldım ama tam olarak nası yapılabiliyo bilmiyorum yanı o GM deilde normal bi oyuncuda olabilir

jumper

Öğretiyorum
hee ama sadece serverlerin bakıma girmesi lazım site bakıma girerse durma ihtimalin yuzde 0

Yukarı Alt