ECSRO da 70lvl nuker carımı banladı durup dururken kasılıyodum yanıma geldı Dont buff dedı bende anlamını bılmedıgım ıcın baf bastım bıda dont buf dedı bıda buf bastım sonra dc yedım blocked olduı

Gm seni bot sanmıştır dur dediyse duracaksın saldır diyince saldıracaksın böyle kontrol ediyor senin bot olup olmadığını anlamaya çalışıyor

Bot sanmış olabilir bot silinen buffı otomatik basar.bufflar silindiğinde devamlı bastıysan ve cok tekrarladıysan bottan banlamıştır.

ya kardesım sız gene gırıp banlanıyonuz bıle ben oyuna bıle gıremedım :) :DD bende lancer acılıyo sıte yazıyo bunun sorununu acıl yazın ya :S

Çok güzel ingilizce bilmeye gerek yok yani liseye kadar ingilizce dersi gören biri bunu anlayabilir

hatta dont cant falan filan bunlar 4. sınıfta öğretiliyor :santa:

yuh artık dont buffun anlamını bilmiyomusun

dontlar daha 4. sınıfta öğretildiğine göre sen 9-10yaşındasın heralde

[GM] Haklıdır hata sende

ya arklar neden bende start gelmıyo acınca sıte ısmı gelıyo acaba ne eksık soyler mısın

medıa pk2 dosyasıı ındırdım zaten boyle oldu ındırmeden once ?????? bunu verıyo du lutfen ya oynamak cok ıstıyom :Ss

mertcangs demiş ki:
yuh artık dont buffun anlamını bilmiyomusun

dontlar daha 4. sınıfta öğretildiğine göre sen 9-10yaşındasın heralde

[GM] Haklıdır hata sende
Harfiyen katılıyorum,onun suçu değil bende olsam bende aynı şeyi yaparım gm nin zıttı gitmişşin..Gm sonuna kadar haklı,don't un anlamı daha ing. yeni başlarken veriliyor.. :? 8O

ben gmye kafa tuttum geçende adam bişi yapmadan çekti giti adam bana saçma sapan şeyler söylüyor gm kendini ne sanıyorsa yanıma geldi ingce bot lu motlu bişi yazdı Bende ım play dedim okey dedi dont attack dedi durdum attack dedi saldırdım sonra hi dedim adam hi dedi bastı giti adamın dedini yapmazsan block veriyor

OsmanGelincik demiş ki:
ben gmye kafa tuttum geçende adam bişi yapmadan çekti giti adam bana saçma sapan şeyler söylüyor gm kendini ne sanıyorsa yanıma geldi ingce bot lu motlu bişi yazdı Bende ım play dedim okey dedi dont attack dedi durdum attack dedi saldırdım sonra hi dedim adam hi dedi bastı giti adamın dedini yapmazsan block veriyor
Fazla kafa tutmada :mrgreen:

aynı benim çaraa oldu dont buff yazdı bende heralde buff bas diye buf bastım ardından dc ve 1lwl lw düşmüş :(

Yukarı Alt