- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok güzel hazırlamışsın topiği , Ps'de yine üstünlüğünü ispatladın. ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.​

hiç görselsiz sadece yazı fontu ve ışık oyunlarıyla sanki herşey bir tabloymuş gibi görüntü veriyor joymax burayı okuyorsan tanıtım nasıl yapılır buyur öğren tapıyorum canımcım ellerine sağlık :buddha: :muck:

Son düzenleme:
az önce bizi golemlere çağırdı GM gittik apis lord fln çıkardı kestik geldik :P bu o etkinlikmi bilmem :P

Harika Konu Tebrikler - Yazı Fontuna Bayıldım Rica etsem Font'un ismini söyleyebilir misiniz :?: :thumbsup: :thumbsup:

- Resim Silinmiş.
Bu Görseldeki "Silkroad Bilgi Paylaşım Platformu" Kısmındaki Font ve Asıl Görselde Kullandıığın Font Hemşerine bi iyilik yapıver :)

_DreaMTurK_ demiş ki:
Harika Konu Tebrikler - Yazı Fontuna Bayıldım Rica etsem Font'un ismini söyleyebilir misiniz :?: :thumbsup: :thumbsup:

- Resim Silinmiş.
Bu Görseldeki "Silkroad Bilgi Paylaşım Platformu" Kısmındaki Font ve Asıl Görselde Kullandıığın Font Hemşerine bi iyilik yapıver :)
Bundakinin harabara olduğunu söylerim ama diğerini asla :P

Eline sağlık hacım ama artık gmlerin dönemi bitti serverlerde ne adamlar var :D gören gm sanıyor :D set full nova +10 :Dgmler gitsin oyuncaklarıyla oynasın :D

builde göre silah vermiyolar o an verceklerinde elinde hangi silah varsa o veriliyo dikkatli olsun katılanlar.

Yukarı Alt