Son günlerde bir çok mod ve d.mod arkadaşımın tanıklık ettiği üzere ; etrafta sahte polgaralar gezmeye başlamış bile...

Char soyulmalarında bana pm ler geliyor charımı aldın diye arkadaşlar "Global Moderatörler Aracılık Yapmaz"

Benim msn adresimi sadece benden edinin ve eğer msn ile görüşüyorsak siteden pm atarak teyit etmemi / etmemizi isteyin.

Moderatörler ve globaller msn de kimseyi ekleyemez hale geldi. Charlarınız soyulunca da exl yaptı diyorsunuz.

Biraz daha duyarlı olmaya özen gösterin emekleriniz çöpe gitmesin.

Windy

amanın inanmıyorum ya okurken acaip güldüm ay yarıldım öleceğim atacağım kendimi sandalyeden ay oww :D polgaranın asıl adı gökhandır :mrgreen: soy adı su dur fransızdır :D :D:D :D:D: amanın oku oku gül yahu oku oku gül :D her derde deva,poooollllllgaraaaa :D :D :D

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
WindTalker demiş ki:
amanın inanmıyorum ya okurken acaip güldüm ay yarıldım öleceğim atacağım kendimi sandalyeden ay oww :D polgaranın asıl adı gökhandır :mrgreen: soy adı su dur fransızdır :D :D:D :D:D: amanın oku oku gül yahu oku oku gül :D her derde deva,poooollllllgaraaaa :D :D :D

Siz okurken koptunuz, ben konuşmanın içindeydim. :lol:
Ama komikti ya adama hakaret ediyorum;
":) Görevinden alınmak mı istiyosun?" diyor. :D

Prada

Bunlar karıştırmış olayı.

Bakın öğreteyim size

* *canımcım* Extranın lafıdır :P

* Pol bu kadar samimi konuşmaz + ters konuşur yabancı ortamda

* Sarmaz bi durumda Pol mekanı bb der ve terkeder açıklama yapmaz.

* Global Moderatörün rütbe almak yetki alanı dışındadır.

Tokat işininde bir etik yanı olmalı canım. Bir dahakine bunları öğrenin inandırıcı olun biraz laleler :P Size kimse inanmaz en azından inanır gibi yapsınlar :D

P.S Tokatçılarada ders veriyoruz iyimi :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Pff Poolgara fransızmıymış? Hani biz kardeşolmuştuk?? Hani nicklerin yanına soyadımızı koymuştuk? Bitti abim buraya kadar :lol: :mrgreen:

Samimiyetine samimiyimdir ama karşıdakinin bi tepkisine huyuna suyuna bakarım bana göre değilse :byes: orası tamam ama öyle canımcım falan bana göre değil yahu :P

AnatoliaFire demiş ki:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

İşte buyrun
Akşam akşam beni gülmekten öldüren sabah şekerleri...
:lol: :lol: :lol:
yarıldım xD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt