legendboy demiş ki:
bn olsam herkesi evlendiridim. janganı düğün salonu yapardım. qerdek gecesi herkese dc yedirimdim.onlar işlerini rahat yapasın die :D ondan sonra shaitanı 1 lv adama kestiridim. lord la ısu yu ewlendiridim. çocukları da TG ve cerberus :D xD
Captan İvy çocukların Halası Demon Shaitanda dayısı

Yaw bu soyulma isinin karsısına gecerdim.Bilen bilir WYD [With Your Destiny] diye bir oyun var.
Bu oyunda her soıyulan char GM e mesajını (report) attigii andan itibaren en gec 1 saat icinde itemleri geri geliyor.[Eger dogru soyluyorsa hersey kontrol edildikten sonra]Ornegin bi item giyeceksiniz.Bu itemi giyerken yere dusurdunuz.Bi sincap kostu geldi aldi...EE ? noldu o item ? Gume gitti.Ama bu oyunda oyle degil.Item dustugunde GM le konusup o itemi geri isteyince geri veriliyor.Ayrica calan kisi aninda ban yiyor.bu oyundada bunu yapardim.Ve bu arada ,banka kilit sistemine hayran kaldm xD

oZKaN94 demiş ki:
Ben olsam:
1.)Towndaki sürekli yazı yazıp adeta konuşmayı spamlayanları oyuna almazdım.
2.)60ta akdemiden mezun olanlara 10m ,Mezun edene 50m verirdim.
3.)Her Towna bi Pvp alanı yapardım ve bu pvp alanlarına potçu koyardım.(Pvpde potun bitmesi çok gıcık xD)
.
.
.
En Belirgin Akılma Gelenler Bunlar :mrgreen: :P
Kusura bakma kardesim fikirler guzel ama o Townda sunu bnu satiyorum die spam atanlarin %90i GM 'in charlari veya GM tarafindanizinli charlar.Gm bunlari destekliyor :S:S

Valla ben hiçbişe yapmam :D Havamı Çakarım ne yapıcam :D çık Kapıya uraşsınlar senle GM SUN PLS :)))

Herkesi 90 Yapardım Full +9 Sun Set Verirdim elindekilerle sınırsız da Sp verirdim para pvp yapsınlar meslek yapsınlar :twisted:

kotakot demiş ki:
Valla aslında Bir grup kurmak sonra para toplayıp Joymaxla anlaşıp TurkeySro açmak lazım bi düşünsenize kurban bayramı eventi herkes deve fln kesio :D
Ramazanda pot yasak :D
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun
koptum yhaw :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

Arkadaşlar ben oyunda onu değiştiririm bunu değiştiririm diyosunuzda GM ler kafalarına göre her istediğini oyuna yapamıyo. Üyelikler Gmlerin değil Joymax ta çalışan başka insanların görevi oyuna update yapıp patch çıkaran onu bunu değiştiren GM değil. Bunun gibi işler le uğraşan başka adamlar(veya kadınlar) var.

Ama tabiki Gm olup Unique düşürmek zevkli olurdu yada char dizmek :D

Ben olsaydım semer kapıya çıkar kim var kim yoq dagıtırdım beles taxi ler yapardım sos fln dagıtırdım sevinsin garipler

kotakot demiş ki:
Valla aslında Bir grup kurmak sonra para toplayıp Joymaxla anlaşıp TurkeySro açmak lazım bi düşünsenize kurban bayramı eventi herkes deve fln kesio :D
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun
Süper Aynen Bende :santa:

silkle item çıkarma işi ile gm in bi alakası yok ki. herkes öle yazmış. o iş oyunun yapımcıları ile alakalı.

ben gm olsam.. yeni 2 acc açardım. kendime wizard+bard ( full sun +9 char yapardım 100lvl FF) ve de xbow + bard yapardım ( full sun +9 100lvl FF) bir unique hastası olarak her unique i alırdım :)). madem gmsin git kes diebilirsiniz ama gm olduum charla/id ile öle bişi yapamicaıma göre ^^ :) (neden bard derseniz full lvlde clericim bi önemi yok ayrıca ben movingle noise skillerine çok özenirim :D)( ben wiz +clericim 77lvl)

kotakot demiş ki:
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun
git metin2 oyna :D

Valla ben ilk olarak şu townda yazı yazanları banlardım hemde İpden yani elbet bi yolu vardır ... Çünkü global atıyoz adamlar hangi itemi yazdığımızı göremiyo bıktım ya townda artık item arıyamıyoz + Gold Bot ları banlardım sadece salı günü bot banlama günü değil her gün olacakki fazla uzun sürmüyecek bak bakiyim bi tane bot kalıyomu o kadar GM var hepsi bir olursa banlarlar kökünü

Absence demiş ki:
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun
katiliyorum super olur :D

Yukarı Alt