kotakot demiş ki:
Valla aslında Bir grup kurmak sonra para toplayıp Joymaxla anlaşıp TurkeySro açmak lazım bi düşünsenize kurban bayramı eventi herkes deve fln kesio :D
Ramazanda pot yasak :D
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun
süper olur haha isterim boyle bşi olsa

ben Gm olsam butün charlardan birer tane yapardım staff,int,crossbow.... :coffee:

ben türklere gay in g sini diyeni 9000 yıl banlardım artık torunun torunun torunsunun kayın pederinin kızancağızı oynardı charını

GM olsam bankalara şifre koyardım Metin 2 oyununda bankalar şifreli soyulma dene bişi yok herşeyin önlemi alınmış ama gel gelelim silkroad a hergün yüzlerce emek harcanmış çarlarımız soyuluyor kimisi okul harçlığını biriktiriyor kimisi boğazından kesiyor Neden GM ler bu olaylara bir formül bulmuyorlar.ortalık BOT kaynıo onlar ban yemiyor arkadaşlarımızın çarları ban yiyor.Mesela bi çar açtım pazartesi sabahtan akşama kadar onu 30 lwl yaptım arkadaşım full kastı ertesi günü çara bi baktım ban yemiş :DD: olacak şey deil.. Madem bu oyunu biz oynuyoruz bi şekilde oyun kurucularına sesimizi duyurmalıyız...Neyse çenem çok düştü D: daha konuşurdumda Bayram Bayram olmuo :D

Absence

Fre3sTyLe demiş ki:
ben gm olsam pvp'Yı kaldırırdım...cunku artık thıef-hunter-trader gitgide yapım oranı azalıyor....bırseyler yapıp tekrar canlandırmalılar meslekleri :roll:
Pvp her oyunda vardır ve cok guzel bişeydir karakterini diğer karakterlerle yarıştırmak amacıyla yapılır.Pvp yi kaldırmak yerine insanların mesleklere yonelmesi sağlanabilir mesela thieflere,hunterlara,trederlara ozel itemler yapılabilir.Yada meslekte en cok başarılı olanlara item silk vb verilebilir

kotakot demiş ki:
Valla aslında Bir grup kurmak sonra para toplayıp Joymaxla anlaşıp TurkeySro açmak lazım bi düşünsenize kurban bayramı eventi herkes deve fln kesio :D
Ramazanda pot yasak :D <-------- işte ben buna koparım :lol: süpermiş
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun

kotakot demiş ki:
Ramazanda pot yasak :D
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun
:beer: :beer: :mrgreen:

gm Lik değilde bu oyunun kurucusu sahibi olsaydım ilk olarak joymax yerine bu siteyi ana site yapardım :mrgreen: sonrasında kale savaşı gibi thief hunter savaşları başlatırdım char çalan veya soyanları tespit edim kullandığı tüm charları süresiz banlardım Ve daha bir sürü şey yapardım :D

bütün gold botlara toplu ban katliamı yapardım hepsini darma dağan ederdim hepsinin yanına niya general giant party felan atardım pk yapardım hepsini

Ben olsam:
1.)Towndaki sürekli yazı yazıp adeta konuşmayı spamlayanları oyuna almazdım.
2.)60ta akdemiden mezun olanlara 10m ,Mezun edene 50m verirdim.
3.)Her Towna bi Pvp alanı yapardım ve bu pvp alanlarına potçu koyardım.(Pvpde potun bitmesi çok gıcık xD)
.
.
.
En Belirgin Akılma Gelenler Bunlar :mrgreen: :P

bn olsam herkesi evlendiridim. janganı düğün salonu yapardım. qerdek gecesi herkese dc yedirimdim.onlar işlerini rahat yapasın die :D ondan sonra shaitanı 1 lv adama kestiridim. lord la ısu yu ewlendiridim. çocukları da TG ve cerberus :D xD

legendboy demiş ki:
bn olsam herkesi evlendiridim. janganı düğün salonu yapardım. qerdek gecesi herkese dc yedirimdim.onlar işlerini rahat yapasın die :D ondan sonra shaitanı 1 lv adama kestiridim. lord la ısu yu ewlendiridim. çocukları da TG ve cerberus :D xD
Hayal gucunuz cok geniş :popcorn: :lol:

Yukarı Alt