BİRGÜN canım sıkıldı hotanın guıld kasasının arkasına gittim birde ne göreyim yarkanla isu beynimden vurulmuşa döndüm 2 sinide öldürdüm

rapstar0016 demiş ki:
öncelikle herkese slm ben bi gün canım çok sıkılıyordu ve dw nin arkasını gezemeye çıktım bir de baktım ki ne göreyim gm nin elinde sun + 9 glavie hemen fotoları çektim süpper oldu ondan sonra unıqe tg 5 min dedi bende gittim tg beklemeye 5 dk sonra tg çııktı kestim :D
Gündüz Niyetine İnş...
Sonra Ak Sakallı Bi Dede Bana Gelll gellll gellll ... :byes:

strean121 demiş ki:
BİRGÜN canım sıkıldı hotanın guıld kasasının arkasına gittim birde ne göreyim yarkanla isu beynimden vurulmuşa döndüm 2 sinide öldürdüm
İste cevaplar arasındaki bence en iyi mizah anlayışı :buddha:

T_RoCK demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Hikayenin devamı ...

rapstar0016 demiş ki:
öncelikle herkese slm ben bi gün canım çok sıkılıyordu ve dw nin arkasını gezemeye çıktım bir de baktım ki ne göreyim gm nin elinde sun + 9 glavie hemen fotoları çektim süpper oldu ondan sonra unıqe tg 5 min dedi bende gittim tg beklemeye 5 dk sonra tg çııktı kestim :D
Sonra bir baktım annem benı uyandırıyor hadi oglum servis geldı okula geckalacaksın ...
Hehehe muhteşemsin :D
Haha Koptum Yha XD

bugun 19 mayısta oldu.bn törene gidicektim bgn.saat 9 da başlıyo.rüyamda gmyi gördüm bana sun +15 76 lvl wizard verdi sonra yengem geldi dediki "Atakan kalk törene geç kalacaksın" :D

Gameworld

Bilgiliyim
Fre3sTyLe demiş ki:
Hikayenin devamı ...

rapstar0016 demiş ki:
Sonra bir baktım annem benı uyandırıyor hadi oglum servis geldı okula geckalacaksın ...
Bu yakındada der gm bizim kapı komşusu :twisted: :twisted: :twisted:

Yukarı Alt