Silkroad Online'dan herkese merhaba.

Siz oyuncularımız için daha fazla etkinliğimiz var!

Daha fazla eğlenin ve müthiç ödüller kazanan! Ayrıntılar aşağıda.

[GM Line Up Etkinliği]

* Tarih: 4 Aralık, 2012 sunucu bakımı sonrası ~ 18 Aralık, 2012 sunucu bakımı öncesi.

* Etkinlik Kuralı: Gm 'in rehberliği eşliğinde, katılımcılar Jangan Gate' te mümkün olan en uzun sırayı oluşturmalıdırlar.

* Ödüller:
- En uzun sdiziliş sırasına sahip olan sunucu 1 hafta boyunca 200% Exp artışı etkinliği kazanacak
- Rastgele Seçilecek 5 oyuncuya: Demon Shaitan Avatar Full Set kazanacaktır
- En iyi ekran görüntüsünü Facabook da paylaşan 5 oyuncu: Premium Gold Time Plus (4weeks) X 1 kazanacaktır

* Kazananların anonsu: 26 December, 2012.

* Öğelerin Dağıtımı: Ödüller 8 Ocak, 2013 tarihinde verilecektir.

[GM Race Etkinliği]

* Tarih: 4 Aralık, 2012 sunucu bakımı sonrası ~ 18 Aralık, 2012 sunucu bakımı öncesi

* Etkinlik Kuralı: Katılımcılar etkinliğe katılabilmek için Level 1 karakter kullanmalıdır. GM koşu rotasına rehberlik edecek, böylece katılımcılar etkinlik süresince takip edebilecekler. Varış noktasına ilk varan oyuncu kazanan olarak ilan edilecektir. (Etkinlik süresince hiçbir eşya giyilmeyecektir)

* Ödüller:

- Etkinliğe katılan karakterin seviyeleri level 101 olarak değişecektir.
- Full Equipment Set of 11D Seal of Nova +7
- Pegasus Summoning Scroll X 10
- 100,000,000 Gold

* Öğe Dağıtımı: Ödül 8 Ocak 2013 tarihinde verilecektir

Bununla birlikte, GM Duty Free Etkinliği, Akademi Destek Etkinliği ve Unique Summoning Etkinliği halen devam etmektedir. Oynamaya ve eğlenmeye devam ederek bu sürpriz etkinliklerin tadını çıkartın.

Teşekkürler.

Saygılarımızla,

Takımı
Seçiniz...
Vay be nowa +7 ıtem verıceklermıs bıde resmen beles car vermısler gerçi suan rare 12degre ıtemın pek degerı yoktur ama genede ödülü bol bi event olmus

su kadar bosa kurek yerine su lag sorununu binimum goze batan sorunlarla ugrasip onlari cozmeye calissalar, cakarim eventine biz yapalim eventleri.lol

evt jangandaki bankacındanda ben anlamdım gm biraz konuştum ( megerse yarışı 1. olan 101 lwl seviyeye yükseltiliyor her katılan degil yani ayrıca yarışa katılmadan önce gm ye mail atman lazım oda nasıl oluyor bilmiyorum )

Yukarı Alt