sabah stall charında fıyat arastırıyordum ıtem basıyordum bırde ne goreyım eskı dostum cındıena :)

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
görseller güzel canımcım keşke daha fazlasını upload etseydin :P

Oldum. :) Adama 2 çarım war bu stal çarım war dio :D:D:D Deseydin bide diğeri slotta sbotla kasıor :D:D:D şaka bi yana güzel resimler..

ınanmıyacaksın ama onuda dedım 107 partyde :) kasılıyor dıye ayrıca bugun charım soyuldu oyunu bıraktım elveda sro 6senelık fılmın sonuna geldık

Decoy demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
ınanmıyacaksın ama onuda dedım 107 partyde :) kasılıyor dıye ayrıca bugun charım soyuldu oyunu bıraktım elveda sro 6senelık fılmın sonuna geldık

neden soyulduğunu hiç düşündünmü :mrgreen:
Evet dusundum .Arkadas kazıgı arkadslar oyunda excange falan dıye bırsey yok bunu bılın gmlerle konustugumda bana dedıklerı tek kelıme bu gunde 4 defa sızı uyarıyoruz kımseyle sıfrenızı paylasmayınız.dusmanınızı uzaklarda aramayınız dedı ve ben olayı cozdum. 8bıl gıbı zararım var.baska seylere yonlenıyorsun ama sonucda bı bakmısınkı arkadas kazıgı .Full nova +7+8 set ve wepoanlar veaccesoryler gıttı :confused1: canımız saolsun

Yukarı Alt