site üzerinden yine bu sitedeki bir kullanıcıya 0x33 accountu vericem gold karşılıgında değişim işlemi 150mil gold için 1 0x33 accoutu olacak bu konuda site üzerindeki bir global moddan aracılık yapmasını istiyoruz.. acil cevap alabilirsek sevinirim teşekkürler...

Evet beyler venusde birisini arıyoruz yarın için yada aracı olucak bi yetkili arkadaş

ben yardımcı olabilirim.
fakat biliyorsunuz ki aracılık işlerinde belirli bir ücret talep ediyoruz. Global mod da olsa aynı ücreti alacaktır.

endorphin demiş ki:
talep ettiğiniz ücret nedir ?
extraloob'un talep ettiği aracılık ücreti 20 ytl.
525252 bana Babel'de gold verebileceğini önerdi,lâkin goldu ben almış olurum,siteye bir katkısı olmaz. :roll:

Biraz bekleyelim, extraloob olaya bir el atsın.Şu sıralar başı biraz kalabalıktır.

Kardeşim ben sadece gold verebilirim nakit veremem gold olarak extraloob hangi serverda isterse veriyim ama A.T.P ye yaptığım teklif geçerlidir.

525252 demiş ki:
Kardeşim ben sadece gold verebilirim nakit veremem gold olarak extraloob hangi serverda isterse veriyim ama A.T.P ye yaptığım teklif geçerlidir.
dediğim gibi biraz sabrederseniz size en iyi şekilde yardım edilecektir. :wink1:
extraloob'un gelmesini bekleyelim isterseniz. zaten geline mesaj yazacak,

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ok geldim.

gold verilecekse pacific serverda gold alabiliriz arcılık ücreti olan 20 ytl ye karşılık.

ATP extraloob.com ailesini temsil etmektedir onunla konunun detaylarını konuşabilirsiniz.

@Jim, 7 gün banlandın its not yours business.

Tamam ben veririm şuan gold şirketlerinden alıyorum ama gold yok herhalde bu gece yada yarın vericekler bende sizinle iletişime geçerim

extraloob abim venus olurmu gold zaten zorla alıyorum bide 1 günde oradan uğraşmıyım olurmu ? 50m var elimde

Yukarı Alt