Mopneet

Emre67380 demiş ki:
Editlermisin Mesajını

Beyler bence hiç sevinmeyin.Db de herşey gözükür.Gm biraz bakarsa bu kadar para bi günde nasıl oldu.Bug bulundu der ve char delete benden demesi :wink1:
Sende alıntını editle bence emre. ^^

Emre67380 demiş ki:
Alexander Mahone demiş ki:
Editlermisin Mesajını

Beyler bence hiç sevinmeyin.Db de herşey gözükür.Gm biraz bakarsa bu kadar para bi günde nasıl oldu.Bug bulundu der ve char delete benden demesi :wink1:
50tl acc başına vereceksin delete edecek veya bannlayacak...o açığın oluşmasında playerların herhangi bir suçu olmadığından en büyük ihtimal rollback olur ki onunda ihtimali çok düşük ^^

EliteTurk

Aileden
Normal Silkroad'dada keşke böyle olsa koparım ya sabah akşam global.. :P

Ps: eline sağlık melih sayende adamlar hatalarını anladı yakın zamanda düzeltirler.. :lol:

Mopneet

LegendMaster demiş ki:
Normal Silkroad'dada keşke böyle olsa koparım ya sabah akşam global.. :P

Ps: eline sağlık melih sayende adamlar hatalarını anladı yakın zamanda düzeltirler.. :lol:
Düzelttiler zaten.

@TheRage
Mesajında ki Alexander Mahone'un altınısını editler misin?

Darwell

Tanınıyorum
ironEyE demiş ki:
Yeni update ile birlikte global chatleri NPCden alabiliyoruz.Lakin 50 tane globalin fiyatı 1,5b işte burda büyük bir bug var.Bir işlem yaparken max 100m kullanılabiliyor.Şimdi sizlere global bugu açıklıyorum bu sayede sonsuz para yapabilirsiniz.50 tane global alıyoruz 100m paramız gidiyor.Sonra o 50 globali NPC ye geri satıyor 500m para veriyor. :lol: Bu şekilde sürekli al - sat yapıyoruz.Bu kadar lol.

P.m atsaydın ya böyle topic açacağına adam anında olaya el koydu bi 100 bil felan daha kırardınız :lol:

TheRage demiş ki:
Emre67380 demiş ki:
Alexander Mahone demiş ki:
Editlermisin Mesajını

50tl acc başına vereceksin delete edecek veya bannlayacak...o açığın oluşmasında playerların herhangi bir suçu olmadığından en büyük ihtimal rollback olur ki onunda ihtimali çok düşük ^^
acc yi silerler demiyorum zaten.Goldu yada Charı silerler diyorum.Dikkatli oku :wink1:

Gm hiç birşey yapmaz bence swsro1 de dupe oldu herkez rollback felan dedı ne rollback oldu nede charlar banlandı bence hiç birşy olmaz xD

Yukarı Alt