Guernica demiş ki:
glavie de blueler max olsaset full pro +9 olsa elindekide +10 olsa dagger ı yer ama fazla dönme kullamışsın abi 2 sağlam crit ve dönme yapsan biterdi.çok abartmayın ch glavie sağlam chardır

edit:dagger sağlam charmış :buddha:
bu kdr saçma yorum görmedm.... yok o olsa bu olsa onların aynısı daggerda olsa ne olurdu acaba hiç düşündünmü :think:

arkadaşlar istediğiniz kadar ii player olun glavie charla dagger charı yenemezsinz... evet okan abi kullanırken banada yanlış gelen hareketleri oldu..yattığında kalkan almamış+ çok fazla ghost spear kullanmış + cold el yakması kullanmış .. ama kullanmasaydıda farketmezdi... bndede glavier char var hatta şuan ibot ile kasıorm daha 84lv kendileri.. ama 110capta glavierin ezildiğide bir gerçek.. lütfen yorumlarınızda bunlarıda düşünün :thumbsup:

ps: glavier bi rogueyi bile yenemezken (arada bukadar item farkı varken ) bir warriorla karşılaştığında nolr??? yada bir warrior/rogue charla? snrm 15snden uzun sürmez pvpler... buna bir çözüm gerekiyor... joymax yöneticilerine sesleniyorum summer3:

ps2: burdan konuşmak bnm içinde sizn içinde kolay eğer birine oynamayı bilmiyorsun diyosan pvp yapıcaksn görücez kim bilmiyor...

Lrd

rank8
Xanthos demiş ki:
Elin günün itemleriyle pvp yapan adamı burda oyun biliyor diyerek savunan arkadaşlar var. yerden kaldırmaz vb yorumlar yapmayın, bilmediğiniz çok şey var.
nova+9 crossbow , nova +7 dagger, nova+6 kalkan, nova aksesuarlar... Hepsi başkasından alınıp pvp yapıldı.
kardeşim doğrular acıdır kusura bakma aşşağılamadımda ben ama bu oyuna 6 senemi verdim bilmiyorsun falanda demeyin ki sun dagger , sun xbow + full nowa çarla çok çok çok pvp yaptım yerden kaldırmaz biliyorum :)

Beyler sakin tamam dagger extraloobu yendin oke .

Extraloob da bir rövanş isteyecektir burda kimin ne kadar oyun bildiğini tartışmayın

Beyler sakin tamam dagger extraloobu yendin oke.

Extraloob da bir rövanş isteyecektir burda kimin ne kadar oyun bildiğini tartışmayın

1mFuX demiş ki:
Guernica demiş ki:
glavie de blueler max olsaset full pro +9 olsa elindekide +10 olsa dagger ı yer ama fazla dönme kullamışsın abi 2 sağlam crit ve dönme yapsan biterdi.çok abartmayın ch glavie sağlam chardır

edit:dagger sağlam charmış :buddha:
bu kdr saçma yorum görmedm.... yok o olsa bu olsa onların aynısı daggerda olsa ne olurdu acaba hiç düşündünmü :think:

arkadaşlar istediğiniz kadar ii player olun glavie charla dagger charı yenemezsinz... evet okan abi kullanırken banada yanlış gelen hareketleri oldu..yattığında kalkan almamış+ çok fazla ghost spear kullanmış + cold el yakması kullanmış .. ama kullanmasaydıda farketmezdi... bndede glavier char var hatta şuan ibot ile kasıorm daha 84lv kendileri.. ama 110capta glavierin ezildiğide bir gerçek.. lütfen yorumlarınızda bunlarıda düşünün :thumbsup:

ps: glavier bi rogueyi bile yenemezken (arada bukadar item farkı varken ) bir warriorla karşılaştığında nolr??? yada bir warrior/rogue charla? snrm 15snden uzun sürmez pvpler... buna
bir çözüm gerekiyor... joymax yöneticilerine sesleniyorum summer3:

ps2: burdan konuşmak bnm içinde sizn içinde kolay eğer birine oynamayı bilmiyorsun diyosan pvp yapıcaksn görücez kim bilmiyor...

xD Malazgirt'e gir Jingo yu bul ikna et bir pvp atsın ve bu yorumu sonra tekrar ya :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu bir gerçek bende ne olursa olsun glavie dagger'ı yenemez bir glavie char yere yatıyorsa adam direk kesiyor illaki güçlü bir shield kullanmam lazım block atmam lazım bu da olmayacağına göre gereksiz güç farkı var haa +9 yapayım silahı ben onu 3 skillde keserim crt koyarsam yoksa yatmaz o.

PS : itemleri için mısır itemleriyle pvp yaptı abi diyenlerde oldu ama bilemiyorum ben görmedim itemlerini.

extraloob demiş ki:
şu bir gerçek bende ne olursa olsun glavie dagger'ı yenemez bir glavie char yere yatıyorsa adam direk kesiyor illaki güçlü bir shield kullanmam lazım block atmam lazım bu da olmayacağına göre gereksiz güç farkı var haa +9 yapayım silahı ben onu 3 skillde keserim crt koyarsam yoksa yatmaz o.

PS : itemleri için mısır itemleriyle pvp yaptı abi diyenlerde oldu ama bilemiyorum ben görmedim itemlerini.

Glavie dagger ı yer ama kullanabılırsen ^^

red32 demiş ki:
FUGlTlVE demiş ki:
extraloob demiş ki:
1) dagger ile ilk defa pvp yaptım ve shield kullanılması gerektğini anladım bu bağlamda shield aldım.
2) glavie ama + yok blue yok tüm herşeyi failed durumdayken pvp yaptım.
3) aynı adamla dün yaptık 2-1 kazandı glavie +5 ve fb yaptım kısacası +9glavie ile 2 tıkta yerim.
4) extra güçsüz extra skill kullanamıyor diyenler gelsinler 110 charlarıyla pvp yapalım görelim kuzularım buradan sallamak güzelde sizler harbiden bilmiyorsunuz bu oyunu yaa kuzum koca glaviede 3 skill var sen diyorsun ki ne dediğinizi bilmiyorsunuz zati 3 skill var adam yattı yattı yatmadı uzar gider makara:

kylaria ile pvp maçlarımız devam edecek 8)
1)110 lvle kadar daggerla ilk defa pvp yapıyorsan ve yapmadığın haldede kalkan takmasını bilmiyorsan diyecek sözüm yok.
2)yapmasaydın
3)adamın seti düz olmasına rağmen hala daha seni kesiyorsa ne durumdasın bilemem.
4)glaivede 3 skill yoktur dileyen en üst sırayı da açar seri seri 3 vuruş yapıyor 2 si crt geldimi olay biter..dull atan seriyi de kullanmaman ayrıca bir saçmalık 80 skill stununuda fazla kullanmıyorsun yani o 3 skillle sen warrioru nasıl keseceksin ben anlamadım. summer7:
sana 1 cevap verem holy speel varken dull ve zehirler tutmaz git bi oyunu öğren yada eu karakterler üstünde daha cok araştırma yap hadi el salla
ciddimisin bende bilmiyordum holy spell varken dull yemediğini :D damage atması için o skilleri kullanmasını söyledim ben 76nınkini kullanabilir serilik açısından veya da 98 liği atabilir 2 vuruş yapar biri crt gelirse tehlikeli olabilir bilip bilmeden hakkımda konuşma

extraloob demiş ki:

cald wall açtığını görmediğim videolarda hiç eu ya karşı fire el yakması varken cold el yakması kullanmak da ayrı bir saçmalık

extraloob demiş ki:
1) dagger ile ilk defa pvp yaptım ve shield kullanılması gerektğini anladım bu bağlamda shield aldım.
3) aynı adamla dün yaptık 2-1 kazandı glavie +5 ve fb yaptım kısacası +9glavie ile 2 tıkta yerim.
4) extra güçsüz extra skill kullanamıyor diyenler gelsinler 110 charlarıyla pvp yapalım görelim kuzularım buradan sallamak güzelde sizler harbiden bilmiyorsunuz bu oyunu yaa kuzum koca glaviede 3 skill var sen diyorsun ki ne dediğinizi bilmiyorsunuz zati 3 skill var adam yattı yattı yatmadı uzar gider makara:

ilk başta söylemek istiyorum ki video yu keyifle izledim bende bi glaveci olarak söylemek istediklerim var. okan lütfen yanlış anlama herkesin oynadığı bi strateji vardır.birinci olarak bi daggerle pvp yapıyorsan elbetteki shield alman gerekiyor düşüncesindeyim. birde yerden kalktıktan sonra ilk skil olarak stun skilini kullandığın için yanlış bir seçim diye düşünüyorum. orda yapacağın dönme hareketiyle knock yapman gerekirdi. çünki dagger atack skilini açtığı için defansı oldukça düşüyor. bir crt attığın zaman yatma ihtimali yüksek. diyelimki yatmadı o zamanda knock ile bi süre duraksayacağı için ikinci skilinle muhtemelen yatacakttır. bazen pvp yaparken skillerin hepsine sırayla bastığımızda bile skiller istediğimiz sırayla vurmayabiliyor. zannediyorum ki seninde böyle bir sıkıntı oldu. ama dagger i de küçümsememek lazım. biliyorsunuz ki en çok crt atan karakterdir. yere yatırdığı zaman elinden çok az kişi kurtulabilir. glaivenin son durumunla bebaber bir pvp daha izlemek isterim açıkçası. ikinizide tbr edeyor ve devamını sabırsızlık ile bekliyoruz

Rapidasasdas

Keşfediyorum
sen benim önceki sayfada yazdigim ögütleri kullan muhtemelen yeneceksin,
glavie firlatmayi felan salla.
ilkb asta bi kullan onlari yeter.
Adama arka arkaya saglam 2 crt vurana kadar sadece stun skillerini kullan.
Eger crt ler geldiyse aninda dönme skilini yap.
Yere yatirdigi zamanda, kalkar kalkmaz dönme skilini vur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
compassionate demiş ki:
extraloob demiş ki:

ilk başta söylemek istiyorum ki video yu keyifle izledim bende bi glaveci olarak söylemek istediklerim var. okan lütfen yanlış anlama herkesin oynadığı bi strateji vardır.birinci olarak bi daggerle pvp yapıyorsan elbetteki shield alman gerekiyor düşüncesindeyim. birde yerden kalktıktan sonra ilk skil olarak stun skilini kullandığın için yanlış bir seçim diye düşünüyorum. orda yapacağın dönme hareketiyle knock yapman gerekirdi. çünki dagger atack skilini açtığı için defansı oldukça düşüyor. bir crt attığın zaman yatma ihtimali yüksek. diyelimki yatmadı o zamanda knock ile bi süre duraksayacağı için ikinci skilinle muhtemelen yatacakttır. bazen pvp yaparken skillerin hepsine sırayla bastığımızda bile skiller istediğimiz sırayla vurmayabiliyor. zannediyorum ki seninde böyle bir sıkıntı oldu. ama dagger i de küçümsememek lazım. biliyorsunuz ki en çok crt atan karakterdir. yere yatırdığı zaman elinden çok az kişi kurtulabilir. glaivenin son durumunla bebaber bir pvp daha izlemek isterim açıkçası. ikinizide tbr edeyor ve devamını sabırsızlık ile bekliyoruz

üstadım dediklerine harfiyen katılıyorum dagger ile ilk defa pvp yaptım 2 kere yere yatırdı beni birisine dedim bana shield alın neyse shield geldi yerde onu kullanmaya başladım 3-4 el öyle geçti sonra vurmam gereken skilli öne aldım ve dediğin gibi yapmaya başladım kısacası olay şu rakibe göre kurgu yapılıyor ve işi biliyorsanız yapmanı gerekenleri anlıyorsunuz bende bunları uyguladım ama glavie crt 4 ve herşeyi failed'ı hiç vuramadım ona ayrıca oyunda ki makarayı takip etmekten skill çok kaçırdım yoksa ben oyunu izlemem direk skill bar takibi yaparım 8)

Takımı
Galatasaray
Holy spell varken stun yeme ihtimalide düşük o yüzden sağlan bir shield alınmalı br 17 veya daha yüksek.Eğer yerde iken öldüremezse çok rahat alabilirsin daggeri.Desparade açık olduğu için 1 2 skillde mefta olur.Ama o da kullanan kişiye bağlı yerde skill yediremedimi hemen kalkan takabilir o da.

Dagger charda stunluyken desperade sılmeyı bılmessenız her zaman yenılırsınız...
Ayrıca setim normal settı.
Extraloob da full sc vardı.
Ah gecekınde 2-1 yendım.
Ozman setim nowaydı.(suanda nowa set aldım kendıme).
Cok merak eden arkdaslar varsa gelsın samarkanda Kylaria pm atsın ıstedı kısı ıle pwp yapayım.
Suan prem fılan hıc bır sey yok.Sadece yargısız ınfaz yapmayın.
Dagger char kullanmak demek crit beklemek demektır.
Ben full heal yaparım crıtte aglatırım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ByAti demiş ki:
hp mp scrollar defans scrollar silahi +2 silk itemiyle basmalar pvp Demeye Bin Şahit Lazim

pvp için bir standart mı koymuş joymax benim haberim olmadan :sfff:

Yukarı Alt