ThePrestige

Bilgiliyim
Arkadaslar glavie charim cold/fire/heuksal full str ve garment giyiyor. Charim hakkinda yorum alabilirmiyim. Job warda iyi olurmu pvpde felan. Simdiden tesekkurler.

ThePrestige

Bilgiliyim
akherons demiş ki:
garment sakın giyme seçilebilecek en gereksiz bir kıyafet türüdür.
Hmm tesekkurler yorumun icin nedenini soylermisin. Birde private serverde oynuyorum ben zszcde ordada bu dedigin gecerlimi ?

ThePrestige demiş ki:
akherons demiş ki:
garment sakın giyme seçilebilecek en gereksiz bir kıyafet türüdür.
Hmm tesekkurler yorumun icin nedenini soylermisin. Birde private serverde oynuyorum ben zszcde ordada bu dedigin gecerlimi ?
hmm zszc de ise işler değişir str eu gibi hayvani phy dmg vuran charlar olmadığı için garmentte mantıklı. ama protector olmanı öneririm

ThePrestige

Bilgiliyim
pro giymeyi bende düsünmüstüm ama str charların hepsi garment pro pek tercih edilmiyor. O yüzden garm tercih ettim.

cold olmasının bi tek iyi yönü var oda oda snow olması o yüzden garment tek geçerim.

Takımı
Galatasaray
Garment giymeye devam et Fire-cold yapılandırma charlar garment giymetli (private) lighnt. açık olmadığı için pro veya armorla çok yavaş kasılırsın.

prot giy tabiki. Sen full strsin. Protdaki phy reinforce garmente göre katkat fazla bu demek oluyor ki prot= daha fazla damage ^^ buna karşılık daha fazla phy defansın da oluyor =)

Yukarı Alt