Glavie charım var lw= 74
Şuan 250k sp ve 9gap tayım
SkılleriM

Glavie : 65
Fire : 65
Lıght: 64
Cold: 60

Coldu 68 de bırakmayı düşünüyorum ve Glavie-Fire-Lıght olmayı düşünüyorum bölemi devam edeyim sizce??? :buddha:

Xplosive

Bilgiliyim
Şuan uyguladığın yapılandırma 300 mastery ilkesine ters. Lightı veya cold'u 0 a indirip kalanları uplayıp 100*100*100 yapabilirsin daha kestirme ve güzel olur.

bence hiç force deneme potcuda satılan zehir geçeiriciler ve cleric deki skill olduğu sürece force bi işe yaramaz force yerine coldun def. i kullan :oldie:

Yukie

ExtremeBlow demiş ki:
Arkadaşım bence 100 Fire / 100 Cold / 100 Heluksal Yapılandırmasına gitmelisin :nod:
Arkadaşa katılıyorum. PVP de önemli bir tank olabiliyorsun. Cold bufları ile rahatlıkla garment giyersin. Bunun yanısırada çok güzel mag ve phy defasnsın olduğu için rahat pvp yapasın. Çok zevkli olacaktır. Ancak lightning olmadığı için. lightning açan glavielere göre kısmen düşük vuracaksın. Ancak lightning in sana vereceği 1k lık atack yerine sen cold açıp 5k lık defansını yapsan çok daha mantıklı olur. 2. dezavantajın ise yavaş koşmak olacak. Bu nedenle glaviene acil durumlarda %50 lik koşma potu alırsan çok rahat olursun.

Lightning kolay kasar ama pvp si pek iyi değildir. Ancak Cold açasan çok zor kasacaksın fakat pvp lerin çok başarılı geçecek...

Lucktoz

Bilgiliyim
Xplosive demiş ki:
Şuan uyguladığın yapılandırma 300 mastery ilkesine ters. Lightı veya cold'u 0 a indirip kalanları uplayıp 100*100*100 yapabilirsin daha kestirme ve güzel olur.
Aynen ... :beer:

Yukarı Alt