Windy

Oda ne? Espio nun Çinli askerleri yakaladığımız hale bakın (: bu orduyla bizi yenecekler pehh :D

zwl07l.jpg

GKFC ele geçirilirken,dışarıdan etrafı kolaçan eden dostuma teşekkürler :mrgreen:

264mbtf.jpg

manyak konu oldu haa :D :mrgreen:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Polgara demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
Küstüm Pol bensiz bu kadar eğlence ha? hıh :P
Hiiiiiiiiiiiiiiii kimler gelmiş. Böylece 2. savaşı da başlamadan bitirdik :mrgreen:
Espio size geldiğine göre SnowFlake benimdir , e hiç biriniz bir kıza el kaldıramayacağınıza göre :D :D :D Salarım üstünüze Hülya'yı yaklaşmayın :mrgreen:

ps: zaten çenesi açılsa yeter sus diyerek kaçarsınız :santa:
8) gelsene msne seni bir kaçırayım :P

ARK0 demiş ki:
madem öyle bende hülya'nın üstüne salarım bu deliyi :mrgreen:

nasıl :mrgreen:
Deliye bak sen :D Sen sanıyor musun ki o birilerini öldürmek için bizimle karşı karşıya gelene kadar bekleyecek??? Yer hacım o hepinizi :mrgreen:

Ps : Uluslararası savaş beyanına göre zaten yaralıları toplamak için 1 hafta savaş açılamaz.
Ps 2 : Okan abiye şikayet ederim :D
Ps 3 : Açılış ve kapanış logosu "extraloob" için ayrıca değiştirildi 8)
Ps 4 : Yağmı çekiyorum diye düşünmedim değil :D

WindTalker demiş ki:
ARK0 demiş ki:
madem öyle bende hülya'nın üstüne salarım bu deliyi :mrgreen:

nasıl :mrgreen:

Ben onunda çözümünü biliyorum (:

o ablaya alttaki fotoğraftakini verdiğimizde,savaşı unutur :D

www.resimcity.com_para_resimleri.jpg

Hacım ne yapıyorsun sen 8O İçki parası onlar bırak onları yahu :D
Deli bu kadın onların arasında sabırsızlanıp keser kendi adamlarını merak etme bize kadar gelemez surata baksana :mrgreen:

ARK0 demiş ki:
gizli kameralarla çevirdim hertarafınızı unuttunuzmu ben petrol kral'ıyım para var çare var :lol:

en ufak bir açığınızda gircez içeri 8)
Arkadaşlar savaşı buraya taşımayalım. Bu başlık başarımızın simgesidir. Geçiniz.com
1 hafta sığınma hakkımız var öyle asker getiririm yok füze atarımla gitmez bu işler :D
Gelin misafirimiz olun yiyip için , gidin. Haftaya düşünürüz ne olacağınız :curtain:
Ps: O kamera gizliyse bende 1 metreyim :D

Polgara demiş ki:
WindTalker demiş ki:
Oda ne? Espio nun Çinli askerleri yakaladığımız hale bakın (: bu orduyla bizi yenecekler pehh :D

zwl07l.jpg
Hahahahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: Ben Espio'nun yerinde olsam bırak savaş alanını siteye girmem :P :P :D :D :lol: :lol: :twisted: :twisted:
o espionun askerleri size bi imada bulunmak istiyorlar.biz sizi kızak üstünde bile yeneriz diyolar.ince bi mantık var burda :twisted: benim tarafımda belli oldu.Quensis,Espio,Arko,Ben vs vs .Ohoo siz bence savaş meydanından kaçın yani :))

WindTalker demiş ki:
Brendi hacım,öndeki adamın bakışa bakılırsa,bizim ordumuzdan korkup, oha onebe o.O dermiş gibi bir bakış atmış :P
o adam kroların kralı çorabına falan baksana.korku falan bilmez o adam.biraz üşümüş kanımca o kadar :detective:
hem bu bizim adamların taktiği böyle.önden deli olan bikaç çinliyi gönderiyoruz,sizi üstümüze çekip sonradan asıl ordumuzu çıkarıyoruz :twisted:
ohanes bütün savaş stratejimizi gözler önüne serdim :))

BrendiBelle demiş ki:
WindTalker demiş ki:
Brendi hacım,öndeki adamın bakışa bakılırsa,bizim ordumuzdan korkup, oha onebe o.O dermiş gibi bir bakış atmış :P
o adam kroların kralı çorabına falan baksana.korku falan bilmez o adam.biraz üşümüş kanımca o kadar :detective:
hem bu bizim adamların taktiği böyle.önden deli olan bikaç çinliyi gönderiyoruz,sizi üstümüze çekip sonradan asıl ordumuzu çıkarıyoruz :twisted:
ohanes bütün savaş stratejimizi gözler önüne serdim :))
Bla bla bla :sfff:
Haftaya bekleriz :popcorn:

ARK0 ve ekibi Polginin G.K.F.C'a hakim olduğunu hala daha inkar etmekdeler. Bu gece saldırılarımız devam edecek yılmak yok 8) :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir operasyon varsa haftasonu için Kont Gerilla Extra olarak hemen katılabilirim !

Yukarı Alt