1.www.silkroadonline.net sitesine giriş yapıyoruz
2. Giriş yaptıktan sonra karsımıza bi pencere gelıo ve AGREE yazan yere tıklıyoruz ( AGREE yazısının gelmeme gıbı bı durumuda var oradakı acıklamayı anlayamadım ama sız sıteye maıl adresınızı ogrenmek ıcınde gırebılırsınız.ayrıca AGREE GELMEYINCEDE OLUYOR )
3. Daha sonra manage account bölümünden mail adresimize bakıyoruz ( mail adresini sallayanlar için Smiley )
4. Sonra www.joymax.com sitesine girip login oluyoruz (karşımıza 2 yer gelio birincisi mail adresini soruo diğeri ise nickname diye bişe soruo buraya bi nick giriyoruz ve yanda check butaonuna basıyoruz 'nick is avaliable yazısı geldikden sonra confirm e basıyoruz..(aynısı maıl ıcınde gecerli email check e tıklıyoz )
5. bunları yaptıkdan sonra sıteye gırıs yapmıs oluyoruz daha sonra
6. altta MANAGE ACCOUNT yazan yere basınca karısımıza 2 tane seçenek çıkıyor biz alltakini yani mavi olanı secıyoruz
7. ve mutlu sonnn Grin karsımıza 3 yer cıkıo 1. si eskı sıfresımızı 2. si yenı sıfremızı 3. su yenı sıfrenın tekrarını soru bunları gırdıkten sonra CONFIRM e basıyoruz ve olay tamamdır Grin Grin Grin

NOT: Bilenler olabilir ben bilmeyenler ve yararlanmak ısteyenler ıcın ugrastım.
NOT:2: ben gızlı sorunu unuttugum bı char uzerınde denedım tamamen gercektır. İNANMAYAN DENESİN Grin
NOT3: buraya koymamın sebebı en cok burası zıyaret edılıyo cunku

demek benm charımı boyle caldı Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Konu Yanlış yere açılmış Kilit.
taşıma yetkim yok sry extrabeer

yani biri sadece accountumuzu öğrense iş bitiyo o zaman .. benimkini tüm mahalle biliyo Embarassed iyişallah bişi olmaz

lütfen cvp yazın sadece acc yi bilseler charı hemen calarlarmı off tümm millet benim acc ile gizli sorumu biliyor.. sadece e maili bilemedikleri için charı calamıyolar.. lütfen korkmaya basladım yardım edin gidecek 80 lik char

arkadasım şimdik benim accountumu ve gizli sorumun yanıttını biliyolar .. beni hackleyemezler demi.. benim email ve şifremi bilmiyolar..

dr.noob kardesımızden kopyalandı deseydın yha acarken aynı seyler har harfıne Evil or Very Mad

ya bi kaç tane degiştim bu sekilde ama yüksek lvl carlarda olmuyo kendi carımı degiştiremiorum öle yan carlarımın hepsinde oldu neden?

tikijan demiş ki:
ya bi kaç tane degiştim bu sekilde ama yüksek lvl carlarda olmuyo kendi carımı degiştiremiorum öle yan carlarımın hepsinde oldu neden?
Ewt Confused Ne ayak JOYMAX ! Yüksek lwl lere garez in mi war bendede olmadı !

ya bende msn i salladım bnm msn den birini yazdım pw yi deiştirince msn e mi gelio msn ide deiştrmeye calıstım olmadı Idea beni aydınlatırsan sevinirim :lol:

çok çok teşekkürler kardeş tam bana göre bir knu daha önce gizli cevabı sallamıştım çarımıda ele geçirdiler bu günlerde şifreyi deiştirdim şimdi çokkk saol :lol:

tikijan demiş ki:
aynen banada aynısı oldu yüksek lvlli charın şifresini değiştiremiorum invalid id/pw diyo

Yukarı Alt