silkroadlife

Bilgiliyim
Arkadaşlar şifresini bilipte gizli sorusunu unutanlar giderek çoğalıyor.Ama bu yöntemle gizli sorunuzu joymaxdan isteyebilirsiniz.Tabii vermek joymaxın insafına kalmış Ama garanti olması için eskiden aldığınız silk e-pin lerinide göndereceğimiz metine koymanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

ŞİKAYET METNİMİZ

Sevgili Yetkili;
Üyeliğimin bütün bilgileri tam olmasına rağmen maalesef gizli sorumun yanıtını unuttuğumdan dolayı sifremi değistiremiyorum.karakterimin E-Mail'i benim elimdedir.Ayrıca Daha önce yüklediğim silk lerin E pin kodlarıda elimde bulunmaktadır..Gerekirse bu kodlarıda sizlere yollayabilirim..Hesabımın sifresini değistiremediğim icin maalesef silk yüklemekte tedirginlik duyuyorum..Sorunum ile ilgileneciğinizi Ümit ediyorum;
Saygılarımla...

İngilizcesi (Yollayacağımız Kısım)

Dear Sir/Madam,
I had all the related information about my account (including e-mail account information, E pin codes of loaded silks etc.) , but I can not remember my "secret question"s answer so that I'm not able to change my "password".

I don't feel my self confortable about loading new "silk"s because I 'm not able to change my password, which might be hacked by another user.

Please guide me about "how to change the password without answer of secret question"

Best regards,
My Account name :
My application e-mail:

Mailin içinde aldığınız silk kodlarını da yollarsanız sanırım işiniz daha hızlı ve kolay olur

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
aynı konuyu bir başka sro formunda görmüştüm senden ordan yola cıkarak bir konu acmışsın

silkroadlife demiş ki:
Hesabımın sifresini değistiremediğim icin maalesef silk yüklemekte tedirginlik duyuyorum..Sorunum ile ilgileneciğinizi Ümit ediyorum;
Silk yüklemekte tedirginlik duyuyorum diyince hemen verirler,sonunda para kazanacaklar :D

Mesajı yanlış yere gonderıyorsunuz.Game support a tıklayın soruna accountu bulup tıklayın mesajı öyle göndrein sonra Q&A historye bakım mesajını yanında repl comleted yazıosa cevaplanöıstır demekkı

Yukarı Alt