1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

gitar almak istiorum istanbuldayım !

1. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gitar satın almak istiorum elektro ve ya normal gitar siz fiyatları yazı surekli giremedim için size donmem uzun surebilir ama en kısa zamanda donmeye urasıcam

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    gitar alacaksan Taxim ~ Tünel bölgesini tavsiye ederim güzel ürünler bulabileceksin oralarda 3-5 gün takıl zati bütün raconu öğrenirsin bir de siteleri takip et netten güzel ikinci el gitarlar var.

3. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bu aradar gitar sayısı iki oldu gitar satacağı gibi ders verebilecek birisi varsa cvp beklıom .......
    şimdiden teşekkurler

4. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    he bide ben aslında elektro gitar calmak istiom ama onun için once baska bişi orenmem gerekio mu bana yardımcı olabilirmsniz bi kac arkadasımdan bişiler duydum ama emin olmak için buradada yasdım elektro için normalı calabilmek gerekiomus dorumudur

5. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önce klasik sonra elektroya terfi şeklinde düşünür insanların çoğu sen ne çalmak istiyorsan ondan başla. Elektro çok daha güzel bence. Klasik gitardan hiç haz etmem.

6. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha aslında bende çok istiom elektroda onu yapmam için biraz paraa lazım bendaha örenciyim şu an saten para toparlamaya calısıom fiyatlara baktım 350 den assa elektro gitar yok e bunu aldınmı amfi pedal medal derkengene bi 500 ü rahat geco

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    ben gitar çalacağım diyorsan hemen bir elektro gitar almalısın onunla başlamak en güzelidir zati klasik ile başlanır elektroya geçilir bunun haricinde en iyi gitarı ve dersi mimar sinan üniversitesi mimarlık bölümünün olduğu fındıklı-beşiktaş da ki kampüsünden bulabilirsin gir oradan içeriye herkesde gitar vardır duvarlar satılık rapido ve gitar ilanları ile süslüdür ders verenden ders alana kadar herşey mevcuttur :wink1:

8. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoooooook teşekkür ederim yardımlarınız için ?!!!!!!!