Sevgili forum üyeleri ve mod arkadaşlarım.Konuya nereden başlayacağım hakkında bir fikrim yoElimden geldiği kadar açık ve net anlatacağım.
Biliyoruz ki geçen aylarda forumun '' en paylaşımcı üyesi '' seçilen BeBeT0 adında bir arkadaşımız vardı.Ve bu arkadaşımız çeşitli sebeplerle ''EXL'' aleyhine bir konu açmıştı.Bunun sonucunda siteden uzaklaştırıldı.Ancak hatasını anlayınca farklı bir acc aldı EXL'ye geri döndü.
Herkesin önünde ''BeBeT0'' olduğumu açıklamak istedim.Çünkü artık bu oyundan sıkıldım.Bir hata yaptım ve affınıza sığınıyorum.Tüm mod ve forum üyesi arkadaşlarımdan özür diliyorum. :buddha:
Beni tekrar aranızda görmek isterseniz, paylaşımlarımla tekrar aranıza dönmekten büyük bir haz duyacağımı belirtmek isterim.Bir hata yaptığımın farkındayım.Önemli olan aynı hayatı tekrar yapmamaktır.Şunuda eklemek isterim ki son zamanlarda bana karsı artan baskı, hakaret ve birçok saygısızlık ayriyetende çarımın soyulması benı derinden etkilemiştir.Aynı hataları tekrar yapmayacağım.Bu kadar emin olsam böyle bir konu açma gereği de duymazdım.Sözlerim burada biterken olumlu ve olumsuz her türlü eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum.

Tüm EXL ailesine iyi akşamlar dilerim. :(

Hatanı anlaman ve pişman olman büyük bir erdemdir arkadaşım.Seni tekrar aramızda gormeyi sahsen ben isterim :)

bLaster demiş ki:
Hatanı anlaman ve pişman olman büyük bir erdemdir arkadaşım.Seni tekrar aramızda gormeyi sahsen ben isterim :)
Bence sıkmaman şartıyla üyelerimiz seni affeder

Windy

Önemli olan hatanı anlaman,hatalarından ders çıkarman..Umarım aynı hataları tekrarlamazsın (:

Yeniden hoşgeldin...

carwen

Bilgiliyim
Zaten biliniyordu..
Neyse zaten gereken açıklamayı Majestic yapmış. :wink1:
Bizede tekrardan hoşgeldin demek düşer.

valla bilmedğim birşey söyleseydin o.O yazardım ama bildiğim birşey söyediğin için :D yazıyorum xD

En Başta Ben Sevindim Geri Dönmene Bebeto Eskiden Yaptığın Programları Az Kullanmazdık Şimdide Devam Edersin İnş. :D

virtuez demiş ki:
huylu huyundan inş. vazgeçer..hatanı anlaman çok hoşuma gitti :wink1:
Kötü Bir Huyu Yok Zati Sadece Bir Hata Yaptı O Kadar Farkına Varıp Zamanında Geri Döndü :wink1:

Biliyordum Bebeto olduğunu... OsmanGelincik account'ından devam edeceksin. BeBeT0 banlı kalacak.

Kai

olduser
hatanı anlaman önemli fotruma tekrar hoşgeldin kardeş ama aynı hatayı birdaha yaaprsan senı tanıyanlar pek hoşgeldin demez :)

Yukarı Alt