Takımı
Besiktas
Arkadaşlar ben Küçükçekmece De Oturuyoruym Ama Babam Maltepe De Oturuyor.Annemle Birlikte Kalıyorum Normalde.3 Aylığına Tatilimi Orada Geçireceğim.Babam Bana İnternet Cafe de iş Bulmus xD Neyse Uzatmayayım.Hepiniz Allah'a Emanet Olun Kendinize İyi Bakın. :byes:

Hoşçakalın Extraloob Ailesi...​

Hacım internet cafe de iş bulduysa işin daha kolay :roll: gerçi patron izin verir mi bilinmez :P

Takımı
Besiktas
TwiLighT demiş ki:
Hacım internet cafe de iş bulduysa işin daha kolay :roll: gerçi patron izin verir mi bilinmez :P
oda doğru ama iyi oldu ya xD en azından yorulmayacağım.1 haftadır pimapenci de çalışıyordum.Resmen ölüyordum.4 katım büyüklüğünde ve ağırlığında şeyleri taşıttırıyorlardı.1 hafta 1 ay gibi geldi..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tatilin tadını çıkart internet cafede kendini geliştirmeye bak, network nedir ağ kurulumunda basit işlemler nelerdir kablolama nasıl yapılır win format ve kurulum tc kimlik no çıkartma sigorta bakma bunları iyice öğren bari ^^

extraloob demiş ki:
tatilin tadını çıkart internet cafede kendini geliştirmeye bak, network nedir ağ kurulumunda basit işlemler nelerdir kablolama nasıl yapılır win format ve kurulum tc kimlik no çıkartma sigorta bakma bunları iyice öğren bari ^^
Bunların yanında yasak sitelere girenler nası faka bastırılır, deepfreeze'i devre dışı bırakıp virüs yerleştirmeye çalışanlar nasıl dövülür öğrenmen işine baya yarayacak :D

Che Guevara demiş ki:
extraloob demiş ki:
Bunların yanında yasak sitelere girenler nası faka bastırılır, deepfreeze'i devre dışı bırakıp virüs yerleştirmeye çalışanlar nasıl dövülür öğrenmen işine baya yarayacak :D
:P

Görüşmek üzere dostum. kendine iyi bak.

Yukarı Alt