selam arkadaş ben bu botun giant ve pt moblara dalmasını istemiyom ayarını yapmaya çalıştım ama bulamadım bi zahmet nerden yapıldığını sölermisiniz demin bi giant a sırf buyüzden yattıda :roll:

Mağlesef böyle bir ayarı yok. O senin Setting de gördüğün Zerk'le ilgili. Zerk i hangi mob da basmasını istiyorsa seçiceksin. Şuanlık Party mob. larına attack ayarı bulunmamaktadır.

Fre3sTyLe demiş ki:
Wizardsın Dimi :P

Hee Bu Arada Senı Bulmusken Sorayım Yeri Değil Ama.Sen Birzamanlar EOS'Ta UnknowChaos Charını Kaptırmıstım.Gerı Alabıldın mI ? Bu Aralar Ona Cok Rastlıyorumda. ?
yok malesef geri alamadım unknowchaos u ama adamın ıp numarasından izmirde oturduğu yeri semti fln öğrendim yaz tatilinde evine bi kahve içmeye gidecem :twisted:

ayrıca hayır rogue yim

MaRJiNaL demiş ki:
Mağlesef böyle bir ayarı yok. O senin Setting de gördüğün Zerk'le ilgili. Zerk i hangi mob da basmasını istiyorsa seçiceksin. Şuanlık Party mob. larına attack ayarı bulunmamaktadır.
nası yani sadece zerki giant da kullanmasını mı sağlayabilirim tüh :roll:

ironEyE demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
nası yani sadece zerki giant da kullanmasını mı sağlayabilirim tüh :roll:
evet şuanlık öyle. Eklenicek listesinde var. Ne zaman eklerlerse artık.. :coffee:

inş en kısa zamanda eklerler ozmn he bu rada bi sorun dah çıktı :mrgreen: ben bu scripti yaptım ama kullanamıyom kaydettiğim scriptin yerini gösterdim start record dedim bekliyo hala atçının orda (sağdaki şeyi işaretlediğim halde)

MaRJiNaL demiş ki:
Record Script yeni bir script kaydetmek için kullanılır. O şekilde yapmıcaksın zaten.
Ayrıntılı bilgi viewtopic.php?f=582&t=99075
yok ben zaten orda denilenleri yaptım atçının önünde start record dedim başladım kasma yeine gitmeye sonra kasma yerine geldim yattım sonra forumda bi topic açıp giant ve pt moblara nasıl dalınmıyo yazdım :mrgreen: sonra kendiliğinden eksik olan şeyleri aldı atçının önüne geldi script in yerini gösterdim start record dedim ve hiç bişi olmadı :roll:

Script'i durdurup kaydetmemişinde ondan. Kasma yerine gittikden sonra Stop Record yapıp Save Scrip diyip kaydediceksin daha sonra Choose Script bölümünden kaydettin script i seciceksin o kadar. bi daha start demene gerek yok

MaRJiNaL demiş ki:
Script'i durdurup kaydetmemişinde ondan. Kasma yerine gittikden sonra Stop Record yapıp Save Scrip diyip kaydediceksin daha sonra Choose Script bölümünden kaydettin script i seciceksin o kadar. bi daha start demene gerek yok
aynen dediklerini yaptım save script deyip daha sonra choose scriptden yerini gösterdim olmadı

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
ironEyE demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:

Hee Bu Arada Senı Bulmusken Sorayım Yeri Değil Ama.Sen Birzamanlar EOS'Ta UnknowChaos Charını Kaptırmıstım.Gerı Alabıldın mI ? Bu Aralar Ona Cok Rastlıyorumda. ?
yok malesef geri alamadım unknowchaos u ama adamın ıp numarasından izmirde oturduğu yeri semti fln öğrendim yaz tatilinde evine bi kahve içmeye gidecem :twisted:
Senin Adına Üzüldüm. :?

Fre3sTyLe demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:

Senin Adına Üzüldüm. :?
merak etme kesinlikle alacam kafaya koydum adamın ev adresinin babasının ne iş yaptığını amcasının ve halasının nerde oturduğunu hangi liseden mezun olduğunu babasının arabasının markasına kadar herşeyini biliyom yazın gelip görecem adamı :mrgreen:

olsa iyi olurdu ama önemlide deil bot bençe güzel sen ona dalmasanda zaten o saana dalar xD

bende rouge yim kendimde 2 l düşüklere bırakıyorum zerkide giyant gördümü basmsına ayarladım dehşet kasıyo tabi canını alta verdirmeden :D:D

Yukarı Alt